sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

YOUTBE MUSİC İOS VE ANDROİD’E GELDİ

Yeni gelen haberlerde Youtube ’nin paralı olacağı açıklanmıştı. Şimdi ise Youtube Music, İos ve Android platformları için de kullanıma sunulmuş oldu. Google bu alanda You tube ’nin yeni kullanımında reklamsız deneyimler sunmaya hazırlanırken, bu deneyimlerin ücretli olması kullanıcıları bir parça üzmüştü. Yayınlanan yeni servisi You tube Music ile de İos Ve Android kullanıcıları artık çok daha geniş bir hizmet alabilecektir. Video, şarkı ve müzik arşivlerine erişme kolaylığı sunulan servisin kullanımı bu günler için de başlamıştır.

Google gibi bir teknoloji devinin sunduğu yeni serviste üst düzey özellikler sunmaması da düşünülemez. Uygulamada farklı özellikler dikkat çekiyor. Yükseliştekiler bölümü bulunmakta ve bu bölümde en yeni şarkıcılar, en yeni şarkıları ile yer almaktadır. Bir başka bölüm ise günlük 40 adı altında olmakta ve o gün içerisinde en çok dinlenen şarkıların bu alanda listelenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede en popüler şarkılara çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu bölümlerin yanında Keşfet bölümü de bulunmakta ve kullanıcıların son dinledikleri pek çok şarkıya kısa yoldan erişme imkanı verilmektedir. Gelen teknoloji haberlerinde bu uygulamanın çevrimdışı olarak ta kullanılabildiği belirtilmektedir. Reklamlar bu uygulamada da tamamen kalkmış gibi görünmekte ve başka uygulamalar içerisinde dolaşırken ekranın alt kısmında müzik çalmaya devam edebiliyor.

Apple Music ve Sportify’ye ciddi bir şekilde rakip olması beklenen You tube Music, 14 gün boyunca ücretsiz kullanım imkânı da veriyor. Yapılan teknoloji incelemelerinde oldukça beğenilen servisin aylık kullanım ücreti 9,99 dolar olarak kullanıcılara yansıtılacağı da unutulmamalıdır. Henüz ülkemizde kullanıma sunulmasa da çok yakın bir tarih içerisinde gelebileceği düşünülmekte ve You tube artık her ortamda reklamsız ve ücretli olarak kullanılabilecektir.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın