Genel

LG G4’E MARSHMALLOW HAFTAYA GELECEK

Android marsmallow hızla yayılmaya başladı ve bu yeni güncellemenin farklı markaların farklı modellerinde yavaş yavaş uygulamaya geçilmektedir. Lg g4’e Marshmallow uygulamasının gelip gelmeyeceği konusunda haberler netleştikten sonra, geleceği tarih beklenmeye başlamıştır.
Tarih için ise önümüzdeki hafta işaret edilmektedir. Lg’nin Güney Koreli üreticilerinin açıklamalarına göre gelecek hafta resmi bir şekilde telefonlar güncelleme almaya başlayacaktır. Güncellemede esas olan konu kullanıcı deneyimleri olacaktır. Lg G3’ün güncellemesi Polonya da başlamıştır. Lg G4 için de aynı sıra gözetilecektir. Daha sonra ise Asya da güncellemeler devam edecek ve sırası ile Avrupa ve Amerika’ya da dağılacaktır. Son gelen teknoloji haberlerinde Google’ın da Marshmallow için güncelleme çalışmaları yaptığı belirtilmişti.
İlk aşamada Nexus 5X için güncellemenin yayınlanması beklenmekte ve daha sonra g4 için uygulama güncellenecektir. Aynı yongaya sahip iki seçenek için aynı anda güncellemeler sunulacaktır. Teknoloji incelemelerinde ise Lg G4 ‘ün bu güncelleme ile kalitesini çok daha avantajlı hale getireceği düşünülmektedir. Marshmallow güncellemesi yayılmaya devam etmek, her an elinizdeki cihazında güncelleme adlığı görebilme imkanı oluşabilmektedir.

2 thoughts on “LG G4’E MARSHMALLOW HAFTAYA GELECEK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir