Teknoloji

Xiaomi Akıllı Ayakkabılarını Duyurdu

Xiaomi akıllı ayakkabı mı üretecek?

Xiaomi, Lei Jun yönetiminde pek çok alanda teknolojik gelişimler sürdürmeyi başarabilmiş marka değerleri arasında yer alır. Xiaomi şimdi de akıllı ayakkabı üretimi sağlayarak bireylerin bu alandaki ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz etmeyi ve insanlara iyi bir ürün sunmayı hedefliyor. Üstelik bu projenin yanı sıra kamera, televizyon, akıllı vantilatör, adaptör gibi ürünlerin de üretimini gerçekleştirmiş olduğu ve şimdi de sıranın akıllı ayakkabıya gelmiş olduğu gözleniyor.

Xiaomi markası tarafından insanlara sunulmuş olan bu ürün su geçirmez bir yapıya sahip olmasının yanı sıra askeri sınıf bir sensöre sahip olması ile bilinmektedir. Bu sensör sayesinde olan bitenler kısa bir süre içinde algılanıyor ve bluetooth sayesinde de basınç değerleri cihazınıza aktarılıyor.

Xiaomi akıllı ayakkabı

Xiaomi bu ürünü ile beraber bireylerin gün içinde kaç adım attığını, kaç kalori yaktığını rahat bir şekilde takip altına almayı hedefliyor ve böylelikle bireylerin çok daha sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürmesi bekleniyor. 1 yıldan uzun bir süre pil ömrüne sahip olması ile bilinmekte olan Xiaomi akıllı ayakkabılar sayesinde keyifli bir yürüyüş deneyimi elde edebilecek, yürümekten zevk alacak ve her gün biraz daha fazla yürüme isteğine sahip olabileceksiniz.

32 dolar gibi çok cüzi bir ücretle insanlara sunulmuş olan Xiaomi akıllı ayakkabılar hayatımızı kolaylaştıran akıllı telefonlardan sonra iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatacak gibi görünüyor.

One thought on “Xiaomi Akıllı Ayakkabılarını Duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir