sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

Boeing Lazer ve Nükleer Patlamalar Sayesinde Güçlenen Motor Patenti Peşinde

İçeriğinde bir türbin, iki lazer sistemi, bir güç devresi generator ve üstün teknolojik yapısı ile Boeing, lazer ve nükleer patlamalarla güçlenen bir motor üretimini planlıyor. Bu alanda günümüzde fantastik bir yapı olduğunu düşünen milyonlarca insan olsa da bundan 20 yıl önce hayal edilmiş olan neredeyse her şeyin artık karşımıza olduğunu görüyor ve gelecek nesillerde özellikle yeni jenerasyonun bu tip şeylerle büyüyeceği bir kesin gözü ile bakılabilir. Bugün pek çok insan tarafından bilinmekte olan Boeing temeli temel alındığında ilk aklımıza gelen sayısız uçağın üretimine imza atmış eşsiz kuruluşlardan biridir.

Lazer ya da nükleer patlamalara yönelik olarak güçlendirilecek bir yapıya sahip olan jet motorunun inşa edilmesi ile beraber ABB patent ve marka ofislerinde yakın bir zaman içinde bir patent alımı söz konusu olacağı görünüyor. Boeing Dreamliner adı ile tanıdığımız üst düzeyde modern bir yapıya sahip uçaklar için bile kullanılmış olan turbo fan motorları sayesinde çok daha güçlü bir gövde elde edileceğine kesin gözüyle bakmak mümkündür.

Özellikle havanın sıkıştırılmasına yönelik olarak gerekli çalışmaların yapıldığı ve seri bir pervane bulunan bu cihazlarda türbinlerin de kullanımı önem arz ediyor. Yeni bir motor üretimi ile ilgili olarak gerekli tüm patentler alındıktan sonra üretim ve araştırma, geliştirme çalışmalarına başlanacağı düşünüyor.

Nükleer enerjinin füzyon tepkimeleri için de gerekli ar-ge çalışmalarının yapılması ile beraber içeriğinde yer alan maddenin buharlaştırılarak tepkimeye girme beklentisi var. Böylelikle ileriye doğru iletecek olan hava aracının patlama ile beraber ortaya çıkan yüksek enerjili nötronları sayesinde maksimum düzeyde hızlar elde edilebileceği düşünülüyor.

Kendi gücünü kendiliğinden salgılayacak olan bu motor teknolojisi ile beraber gelecekte çok daha hızlı bir şekilde sonuçlar elde edilebilecek olan Boeing tasarımları ve roketler sayesinde rahat bir şekilde uzay araçlarının uzaya gidişi sağlanabilecek.

Bu durum ise insanlara hala ışık hızından daha hızlı bir motor teknolojisine sahip olunup olunamayacağı sorularını sordurtuyor. Bilim kurgu filmlerinde izlemeye alışık olduğumuz bu durumlar artık gerçek hayata uyarlanırsa ki durum onu gösteriyor beraberindeki pek çok şeyde farklılıklar yaşamak ve yeni jenerasyonda yepyeni durumlarla karşılaşmak mümkün olacaktır.

 

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın