Teknoloji

Sony’den yeni SNC ToolBox mobile uygulaması

Teknolojik günlük hayatımıza olumlu etkiler sunmaya başladığında çok daha faydalı olmakta ve çok daha fazla kullanılmaktadır. Bu alanda Sony’den yeni SNC ToolBox mobile uygulaması geliyor ve kullanıcılara oldukça pratik kullanımlar sunması bekleniyor.

Wifi bağlantısı olan her yerden kamerası üzerinden canlı video akışı sağlamaktadır. Ayrıca uygulama, kullanıcıların görüş açısı ve farklı ayarlar yapmasına olanak vermektedir. SNC ToolBox mobile uygulaması yeni güncellemesi ile kullanıcılarının karşısına çıkmış durumdadır. Uygulama genel olarak tek bir kişi tarafından kurulabiliyor ve kamera olarak diz üstü bilgisayar kamerası, bağlantı olarak kablo kullanımı gerektirmiyor. Yapılan teknoloji haberlerinde kullanıcılar için tasarruflu bir sistem oluşturan uygulama, kullanılan kameraların kablosuz bir ağa bağlanması ile oluşturulmaktadır.

Kameralardan canlı video akışı tablet ya da telefonlara aktarılabiliyor. Yapılan teknoloji incelemelerinde oldukça pratik uygulamalarla kurulan sisteminin; SNC-VM772R 4K kamerası ile uzaklık ve yakınlık ayarları çok pratik bir şekilde yapılabiliyor. IFU-WLM3 USB kablosuz ağ modülü farklı olarak bu kameraya dokundurulduğunda akıllı cihazlarla NFC bağlantısı da kurulmaktadır. Yeni nesil bu sistem pratik, güvenli ve oldukça da mükemmel özelliklere sahip olmaktadır.

2 thoughts on “Sony’den yeni SNC ToolBox mobile uygulaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir