sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

İncelemeler Teknoloji

Pepsi’nin akıllı telefonu Pepsi Phone P1 çıktı

Bir süredir gelen söylentilerde Pepsi’nin bir akıllı telefon üreteceği konuşulmakta idi. Artık bu söylentilerin resmiyete kavuştuğu söylenebilir. Pepsi’nin akıllı telefonu Pepsi Phone P1 çıktı. Üretimini Çinli bir firma olan Shenzhen Scooby Cosmmunication Equipment tarafında yapıldığı bilinmekte. Piyasalarda bir kola markasının teknoloji dünyasına adıma atması oldukça ilginç olarak karşılanmış olmakta ve tasarımında Çinli markalara benzerliği ile dikkat çekmektedir. Alüminyum kasası ile ortaya çıkan cihazın teknik özellikleri incelendiğinde orta düzey bir akıllı telefon olacağı söylenebilir.

5,5 inç Full Hd ekranı ile 2,5D bir ekran çözünürlüğüne sahip olmaktadır. 1,7 GHz hızında çalışmasının yanında 8 çekirdekli yapısı ile de çok konuşulacak gibi görünüyor. Gelen teknoloji haberlerinde 2 GB Ram özelliklerinin yanında 16 GB depolama alanı ile de tatmin edici olabilir. Kamera özelliklerinde de 13 mp arka ve 5 mp ön kamera kullanılmış ve çift sim kartlı olarak kullanılabilen telefonda ikinci sim kart bölümünün MicroSd kart olarak kullanılabileceği de belirtilmektedir. Hiçbir üst düzey es geçilmemiş ve parmak izi okuyucusu özelliğinin yanında 4G/ LTe desteği de vermektedir.

Batarya özelliğine bakıldığında ise 3000 mAH batarya özellikleri bulunmakta ve oldukça yüksek performanslı popüler markalarla aynı kulvarda yarışacak gibi durmaktadır. Yapılacak teknoloji incelemelerinde nasıl bir performans orta çıkaracağı tam olarak bilinmese de özellikleri ile tercih edilebilir olduğu söylenebilir. İlk olarak satışa çıktığı yer ise üretim alanı olmakta ve Çin merkezli JD isimli alışveriş sitesinde vitrinlerde yer alıyor. Tl ile ifade edilecek olursa 300 TL’ye denk gelen cihaz, bu performansın yanında bu fiyatla oldukça fazla alıcı bulacak gibi görünüyor. Arka kısmında Pepsi logosu ile satışa çıkan akıllı cihaz, ilk defa bir kola markası tarafından piyasaya sunulan ilk cihaz olma özelliğindedir.

14 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın