sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

Nintendo, Akıllı telefon üretme hazırlığında

Akıllı cihazlar hayatımıza daha çok girmeye başladıkça pek çok alışkanlığımız değişti. Bunlar arasında değişe oyun alışkanlıkları da bulunmaktadır. Bu alanda çok önemli zararlar gören bir firma olan Nintendo, Akıllı telefon üretme hazırlığında olduğuna dair sızıntılar gelmeye başladı.

Oyun konsolu markası olan Nİntendo, akıllı cihaz pazarına yönelerek kaybettiği kullanıcılarını geri kazanma hedefi ile piyasaya girmeyi planlıyor. Oyun devi firma bir Japon üreticisi olmakta ve Dena ile beraber yeni bir proje hazırlığı yaptıkları gelen teknoloji haberleri arasında yer alıyor. Tasarlanan cihazın oyun odaklı olması beklenmekte ve geçtiğimiz günlerde bu iddialarla paralel başka sızıntılarda teknoloji gündemine düşmüştü. Aslında 2017 yılında geliştirildiği tahmin edilen cihazın karşımıza çıkması beklenmekte, bu haberin yanı sıra basında daha farklı bilgiler yer almaya başladı. Gelen iddialarda Nintendo bu yeni oyun odaklı akıllı cihazında sunmayı planladığı tüm oyunları ücretsiz bir şekilde sunacağı olmaktadır. Bu da tüm kullanıcılarının sunulan oyunları ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceği anlamına geliyor.

Ücretli olması beklenen kısım ise uygulama içerisinde yer alacak olan uygulama içi satın alma özellikleridir. Nintendo gelir kaynaklarını bu şekilde geliştirmeyi hedefliyor. Yapılacak teknoloji incelemelerinde nasıl bir deneyim sunacağı hakkında yorum yapmak içi henüz çok çok erken. Hazırlanması beklenen platformlar içerisinde elmaslardan karakterlere, eşyalardan iksirlere tüm oyun öğelerine yönelik satışların olabileceği düşünülmektedir. Özellikle bu sistemi ile bu telefonun çok geniş bir kitleye hitap edeceği de düşünülmektedir. Cihazın üzerinde oyun konsolunda benzer bir tasarım olabilecek ve yön tuşlarının yanında ekranın her iki kısmında farklı butonlarında konumlandırılacağı düşünülmektedir. Hazırlıkları süren akıllı telefonun oyun tutkunları için özel avantajlar içermesi ile piyasa da farklı özelliklerde yeni bir akıllı telefon ortaya çıkmış olabilecektir.

5 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın