sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

Göz Tanıma Sensörlü Akıllı Telefon: UMi Iron

Bugün gelişmekte olan bir teknolojiden bahsetmek her gün yepyeni cihazlarla göz açmak ürünlerin üzerinde yapılan inovasyon çalışmaları ile ar-ge işlemleri gerçekleştirmekte olan mühendislerin başarını takdir etmek mümkündür. Türkiye ve dünya genelinde birçok insan tarafından beklenmekte olan yepyeni bir teknoloji göz tanıma sensörlü akıllı bir telefon üretildi. Bu telefon xiaomi ya da meuzi gibi telefonların Uzakdoğu ülkelerinde belirtildiği şekilde üretime başlamış olan bir cihazdır bu firma Asyalı UMi firmasıdır. Sahip olduğu fiyat performans kalitesi ile beraber rakiplerini zora sokacak olan bu cihaz 1,5 Ghz değerinde bir hıza sahip olmasıyla bilinmekte ve 8 çekirdekli 64 bit yapıda işlemciye içeriğinde barındırmaktadır.

umi iron fiyatı

3gb ram bellek bulundurmakta olan bu cihaz akıllı telefon arayışı içinde olan bireylerin birincil tercihler arasında yer alacak full hd çözünürlükte 403 PPI yapıdadır. 8 megapiksel değerinde bir ön kamera ve 13 megapiksel değerinde bir arka kamerası bulunan bu cihaz led flaşlı yapıya sahip olmasından dolayı birbirinden güzel özçekim olanaklarını bize sunuyor.

Sahip olduğu 3350 mAh batarya kapasitesi ile 42 saat boyunca 2g görüşme yapma olanağı aynı zamanda da 200 saat bekleme olanağı sunuyor. Bu cihazı tercih edecek olan bireyler sadece 170 dolar gibi bir fiyat üzerinden değerlendirme yapıyor aynı zamanda da telefonunda zaman satışa çıkacağı tam olarak belli değil.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın