Mobil Teknoloji

WhatsApp’a Like Özelliği Geliyor

Whatsapp günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. İnsanların beğenisini karşılamakta olan Whatsapp her gün yeniliklerle karşımıza çıkıyor ve artık whatsapp’a like yani beğen tuşu geliyor. Bu tuşun gelmesiyle beraber insanlar rahat bir şekilde artık uzun uzun cümleler yazmak gereğinden kurtulacak beğendiklerini rahat bir şekilde like tuşu ile beraber gönderilecektir.

Eğer siz de Whatsapp kullanıyorsanız ve bir sonraki güncellemede bayan yada okunmadı olarak seçeneklerini karşıda çıkmasını istiyorsanız bu haberimizde göz atmanızda fayda olacak. Çünkü bir Messenger emojisi ile beraber karşımıza çıkmış olan Whatsapp kendini çok daha ileri seviyelere taşıyor. Okundu ya da okunmadı özelliklerini de içeriğinde barındırırken bazı yeni değerlerle beraber insanlar için önemli bir kurtarıcı niteliği de taşıyor. Bazı durumlar vardır ki bir mesajı okuduğunuzda ve cevap vermediyseniz karşı taraf küsebilir. İşte tam bu noktada insanların bazı mesajları okunmadı olarak görünmesini sağlamak amacı taşıyan Whatsapp yepyeni özellikleriyle beraber bir sonraki güncellemede insanların beklentilerini karşılamayı düşünüyor.

WhatsApp Beğen Tuşu

Like özelliği ile beraber çok daha rahat bir kullanım imkanına sahip olacağımız bu uygulamanın android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar üzerinde ya da iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde bugün milyonlarca kullanıcıya erişim sağlamış olmasındaki en önemli etkenlerden biri de rahat bir kullanım olanağı sunuyor olmasıdır.

2 thoughts on “WhatsApp’a Like Özelliği Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir