sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

İncelemeler Teknoloji

APPLE MARKA CİHAZLARIN BLUETOOTH ÖZELLİKLERİ DAHA İYİ OLACAK

Piyasada adı kalite ile anılan bir marka olan Apple, Bluetooth bağlantısında sorun yaşadığı bilinmektedir. Her geçen gün daha iyi bir performans elde etmeye çalışan firma, yeni gelen haberlerde Apple Marka cihazların bluetooth özellikleri daha iyi olacak, şeklinde açıklamalar bulunmaktadır. Bu çalışmalar sonrasında bu alanda tüm apple marka cihazların çok daha güçlü bir performansa sahip olması bekleniyor.

Apple marka cihazlar piyasadaki tüm diğer cihazlardan ayrılmaktadır. Özellikle şarj girişlerinin farklı olması, sadece kendi işletim sistemini kullanması ve kendine özel özelliklerini ile sadece apple marka cihazlarla arasında uyumlar oluşturması pek çok kişinin tepkisini çekmektedir. Telefonlardaki tasarımlarında bile farklılık bulunur ve bu nedenle pek çok aksesuar kendine özel kullanımları bulunur. Bluetooth özelliğinde de aynı çalışmaları görmekteyiz. Bu özelliği oluşturan uzmanlar sadece apple cihazların kendi aralarında bağlantı kurmasına yönelik amaçlar çalışmalar yaptığı için cihazlar farklı cihazları görmeyebiliyordu. Gelen teknoloji haberlerinde Bluetooth özelliğinin diğer cihazları da görebilecek şekilde yeniden düzenlendiği belirtilmektedir.

Yapılan kısıtlamanın apple kullanıcıları için farklı ortamlarda sorun olduğu görüldü ve yapılan açıklamalarda artık unutulmaya yüz tutan bluetooth bağlantıları için çok daha gelişmiş özellikler sunmaya hazırlanıyorlar. Google bu alanda ürettiği Android işletim sistemleri ile Apple’a göre çok daha gelişmiş özellikler kullanmaktadır. Yapılan teknoloji incelemelerinde apple cihazların diğer sistemlerden kendini soyutlaması kullanıcılar içinde zorluklar oluşturmakta idi. Apple uzmanları yaptıkları açıklamalarda 2016 yılından itibaren bu özelliğin çok daha aktif bir şekilde kullanılmasının hedeflendiğinden bahsedilmektedir. Bağlantı hızının yüzde yüz artması beklenmekte ve apple markalı cihazların sadece apple markalı cihazlarla bağlantı kurduğu bir devirin biteceği de düşünülmektedir. Özelliğin geliştirildikten sonra daha fazla kullanılacağı da yapılan tahminler arasında yer alıyor.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın

körfez araç kiralama kazan evden eve nakliyat