sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

2 TB Veri Depolama Alanına Sahip Sandisk SSD Sürücüler

Bulut veri hizmetleri üzerinde çalışmalarını sürdürmekte olan Sandisk markası yepyeni inovasyon çalışmaları ile beraber 2 TB boyutuna sahip Sata SSD ürünlerini insanlara sunmayı hedefliyor.

CloudSpeed Eco olarak bilinmekte olan bu diskler için veri merkezi üzerinde ekonomik bir dönüşüm amaçlanmıştır. Türkiye’de ve dünya genelinde birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Sandisk, 1 Haziran 2015 tarihi itibari ile resmi internet sitesi üzerinde yaptığı duyuruda flash depolama çözümlerine yönelik çok daha profesyonel kalitede sonuçlar elde edilebileceğiniz ve bu alanda lider bir konum elde etmek üzere çalışmalar yürüteceğini açıkladı. Bulut disk çalışmaları üzerinde aktif olarak ar-ge sağlamakta olan Sandisk markası 2020 yılı itibari ile 25000000000 seviyelerine erişim sağlayacak olan veri üretiminin micropayment olarak da nitelendirildiği online ticari faaliyetlerin depolanabileceği alanlar oluşturulacağını açıklıyor.

CloudSpeed Eco Orgeneral 2 ürününü kendine özgü bir tasarım ile insanlara sunmuş olan bu marka ile beraber düşük maliyetlerle veri depolama işlemlerinin artık mümkün olduğunu görebiliriz. Gelişmek olan teknolojiye iyi bir ürün sunma kapasitesi ile faaliyetlerini yürütmekte olan bu marka insanlar için beklentilerin üzerinde bir kalite ve kusursuz sonuçlar elde edilmesi için gerekli ar-ge çalışmalarına önem verdiklerini bize gösteriyor. Onlara göre 1.000.000.000.000 bayt, 1 TB alan için yetersizdir. Bu kapasitenin en ideal şekle ulaştırılabilmesi için gerekli çalışmalar ar-ge ekibi tarafından test edilmektedir.

2 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın

körfez araç kiralama kazan evden eve nakliyat