Sponsor Yazılar

İkimizin Yerine

Duygu yüklü romantik sinema filmlerinin arasına “İkimizin Yerine” filmi ile bir yenisi daha eklenmektedir. Başrolleri, daha önce içinde bulundukları pek çok dizi ve filmden tanıdığımız Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya paylaşmaktadır. Zerrin Tekindor gibi usta oyuncuların da kadrosunda adının geçtiği film 21 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecektir. 2016 yapımı bir dram filmi olan “İkimizin Yerine”’nin yönetmenliğini de Umur Turagay yapmıştır. Hastalığından dolayı bir süre televizyondan uzak kalmış olan Nejat İşler, sağlıklı olduğunu ve işine kaldığı yerden devam ettiğini bu film ile adeta kanıtlar niteliktedir. Güzel kurulmuş bir senaryo ve usta oyunculuklar ile yerli filmler arasında en yeni filmler kategorisinde yer alan film, içinde izleyicinin hem duygulanıp hem de mutlu olacağı kareler barındırmaktadır.

Filmin konusu her ne kadar basitmiş gibi görünse de günlük hayattan alındığı ve herkesin hayatta başına gelebilecek türden bir senrayoya sahip olduğu için film cazip gelmektedir. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği filmde hem aşk hem de diğer insani duygular önce çıkarılmaktadır. Filmin konusuna göre baş karakter Çiçek, küçük bir kasabada hayatını geçirmiş fakat yaşamına dair kendisinin de cevaplayamadığı farklı farklı soruları olan bir genç kızdır. Hayatının tekdüzeliği onu kendi içinde düşündüğü sorulara itmektedir. Bir gün bir edebiyat öğretmeni olan Doğan ile tanışır ve hayatı da o andan itibaren tamamen değişmeye başlar. İzleyicide merak uyandırması açısından konusu ile ilgili escort istanbul ataşehir olarak pek fazla açıklama yapılmayan film, dram ve romantizm dalında sinema filmleri arasında izlenmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Her ne kadar esas konusu ile ilgili olarak çok bir bilgi olmasa da fragman ve afişlerinden filmde duyguların ağır bastığı ve izleyiciyi derinden etkileyecek sahnelerin olduğu bir gerçektir. Bu iki aşığın kavuşup kavuşamayacağı ise bilinmemektedir ki bu da izleyicinin merakını kaçırmamak adına önemlidir.

Filmde farklı yerlerin çekim yeri olarak seçilmiş olması da dikkat çeken diğer bir özelliktir. Mudanya’dan İstanbul’a dek uzanan hikaye ile izleyici bir yandan büyüleyici bir aşk hikayesi izlerken diğer yandan duygu yüklü anlar yaşayacaktır. Büyük bir aşk hikayesinin izleyici ile karşılaşmayı beklediği bu film kaçırılmayacak filmler arasındadır.

www.puksi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir