Sosyal Medya

Makyaj Kanalı İçin Video Fikri

Ülkemizde Youtube üzerinde her ne kadar erkekler daha fazla etkin olsa da kızların da bu konuda onlardan altta kalır yanları bulunmuyor. Özellikle makyaj kanalları oldukça fazla dikkat çekiyor. Birbirinden ilginç konularda makyaj yapıyorlar ve ciddi anlamda beğeni topluyorlar. Peki siz de kendinize ait bir makyaj kanalı mı açmak istiyorsunuz? Eğer yeni açacaksanız ya da mevcut kanalınızı kullanacaksınız, kesinlikle sizler için burada vermiş olduğumuz önerileri dinlemelisiniz.

Birbirinden farklı makyaj kanalının bulunduğunu biliyorsunuz. Ne yazık ki tamamına yakını aynı tarz içerik üretiyor. Bu da izlenebilecek alternatifleri kısıtlıyor. Doğal olarak insanlar izleyebilecekleri farklı ve değişik videolar arıyorlar. Peki siz bu farklılığı yaratmaya ne dersiniz? Bunu istiyorsanız, yazının devam kısmını da dikkatle okumalısınız. Kesinlikle aradıklarınız burada bulunuyor olacaktır.

Son Dönemlerin En İyi Kanalı Olabilirsiniz

Konseptinizi değiştirmek, içeriğinizi değiştirdiğiniz anlamına mı gelir? Yoksa okula gitmek yerine kafeye gidip bahşiş alamamış, evine dönüp yatmak yerine televizyon izlemiş ve erkek arkadaşıyla buluşmaya gitmiş kız makyajı mı yapmak size farklılık mı geliyor? Her ne olursa olsun, video konunuzun farklı olmaması, insanların bir süre sonra sizden sıkılmasına neden olur. Yani isterseniz başlığınızı sonsuza kadar uzatın, ne yazık ki bu durumdan kurtulamazsınız. Peki ama makyaj kanalları ne gibi değişiklikler yapabilirler?

  • Herhangi bir makyaj kanalı erkek bakım ürünleri ve erkek kıyafetleri ile son derece çekici görünmeye çalışabilir. Ayrıca kendilerini onların yerine koyarak ortaya harika komik durumlar çıkarabilirler.
  • Kendilerini biraz daha geliştirip bir üst kademeye geçerek taklit makyajlar yapmaya çalışabilirler. Yani kendilerini farklı kişilere benzetmeye çalışabilirler.
  • Video fikri olarak belirli ünlüleri seçebilir ve her bir videoda bir tanesinin makyajına benzetme yapılabilir. Yani ilk videoda Yıldız Tilbe makyajı yapılıyorken, bir diğer video Bülent Ersoy denenebilir. Bu birbirinden farklı görseller ile zenginleştirilebilir. Yapım bittikten sonra en son hali ile benzetilmeye çalışılan ünlülün o makyajlı hali videoya eklenebilir. Böylece çok daha farklı içerikler ortaya çıkmış olabilir.

Farklılık Her Zaman Size Kazandırır

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz konulara benzer siz daha onlarca türetebilirsiniz. Kesinlikle birbirinden farklı konular oluşturabilir ve onları çekebilirsiniz. Ayrıca farklılık her zaman size kazandıracaktır. Örneğin motor kullanan kız makyajı, berber kız makyajı, kamyoncu makyajı gibi çok ilginç başlıklara video çekerek ilgi alma hızınızı en üst noktalara taşıyabilirsiniz. Emin olun bu tür tezat konulardaki videolara tıklayan sayısı, belki de kanalınızın izlenmesinden çok daha fazla olacaktır.

Her zaman için konunuza bağlı kalmak zorunda değildir. Bir kere de siz başkalarına makyaj yapabilirsiniz. Örneğin dışarıya çıkabilir ve yoldan geçen insanlara bunu teklif edebilirsiniz. Genelde erkeklere denemeniz ve onlara değişik boyamalar yapmanız hem video için hem de çevrede bulunanlar için gerçekten komik olacaktır. Bu tarz içerikleri daha çok istiyorsanız, bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca tüm merak ettiklerinizi yorum bölümlerinden bizlere iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir