Oyunlar

Online Oyunlarda Karşılaşılan 7 Dayanılmaz Tip

Özellikle gençler için oyun oynamak çok keyifli olsa da karşılaştığımız insanlar bazen bizi sinir etmektedir. Hatta öyle ki bu sebepten dolayı isyan videoları çekip, Youtube gibi video paylaşım sitelerine yükleyenler bile vardır. İşte bizde sizi çileden çıkartacak 7 oyuncu tipini tanıyoruz. Böylece karşılaştığınızda tedbir alabilirsiniz.

Her Şeyi Ben Bilirim Tipi

Bu oyuncular yanlışları olsa dahi kabul etmez ve kendi bildiklerinin doğru olduğunu iddia ederler. Bu tipler ile asla tartışılmamalı ve sabır gösterilmelidir.

Senin Yüzünden Kaybettik Tipi

Bu oyuncular bir hata yaptığında hep sizi suçlarlar ve kendilerinin hiçbir hatası olmadığını söylerler. Yani en gıcık oyuncu tiplerindendir. Mümkün mertebe uzak durmak gerekir.

İyi O Zaman Sen Tek Oyna Tipi

Bir laf söylediğinizde hemen alınganlık gösterip, oyun oynamayı bırakan tiplerdir. Mümkün olduğunca çok sert davranmamak gerekir.

Sen Gelmeden Başlamam Tipi

Bunlar genelde sizin arkadaşlarınızdır ve çok iyi oynayamazlar. O yüzden oyunu kazanmak için sizi beklerler. Sizde tek oynamak istiyorsanız, ayağınıza bağ olurlar. O yüzden onlardan kaçmak çok zordur.

Bilmemezden Gelen Tip

Oyunu çok iyi bilseler de yaptıkları hatayı bilmemelerine bağlayan tabir-i caizse saf ayağına yatan tiplerdir. Hata yaparlar ve sonra “A bu böyle miydi?” diye tepki verirler. Sabırlı davranmak gerekir.

Anında Satan Tip

Uzun süre oyun oynasanız bile eğer sizi beğenmiyorlarsa sizden iyi oynayan birini gördükleri anda onun tarafına geçerler. Sizi de tanımamazlıktan gelirler.

Benim Sayemde Kazandık Tipi

Bu oyuncular takım arkadaşlarının oyuna olan katkılarını tamamen unutur ve sadece kendi başarısını ön plana alır. Her şeyin onun sayesinde olduğunu düşünür ve takım arkadaşlarını aşağılar. Bu oyuncular ile oynamak çok can sıkıcı olabilmektedir.

2 thoughts on “Online Oyunlarda Karşılaşılan 7 Dayanılmaz Tip

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir