Oyunlar

GTA 5’in 4K Sistem Gereksinimleri ve Görüntüleri

PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren GTA 5’in PC platformunda yer almasına az bir zaman kala Rockstar Games tarafından 4K sistem gereksinimleri duyuruldu. Her zaman sarışın ve çekici rus escort kadınlar, bu web sayfasında sizlere listelendi.

30 FPS

4K çözünürlük/30 FPS’de oynamak istediğiniz oyunu oynayabilmek için basın toplantısında ortaya çıkan sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor. Bunlar ise; AMD HD 7870 veya 2 GB Nvidia GTX 760 ekran kartlarıdır.

60 FPS

GTA 5’i 4K çözünürlükte ve 60 FPS’in vermiş olduğu full performansta oynamak istiyorsanız ekran kartlarınızın SLI veya Crossfire ile birlikte konfigüre edilmesine ihtiyaç duyulduğu belirtilirken GTA 5’in 4K çözünürlükte ve 60 FPS’de iki tane GTX 980 ekran kartı ile gayet akıcı bir biçimde oynandığını da belirttiler.

GTA 5 oyunu birçok erteleme yaşamasına rağmen oyun severler tarafından hala merakla bekleniyor. Normalde 27 Ocak’ta PC platformuna gelmesi beklenen GTA 5, başlangıçta 24 Mart’a ertelendi ve yaşamış olduğu erteleme ile birlikte 14 Nisan’da oyuncularla buluşacak.

GTA 5’den Oyun Severleri Meraklandıran 4K Görüntüler:

2 thoughts on “GTA 5’in 4K Sistem Gereksinimleri ve Görüntüleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir