Nasıl Yapılır

Android Marshmallow Gizli Dosyaları Nasıl Bulurum

Android 6.0 marshmallow özelliğiyle beraber, birçok yenilik cihazlara yüklendi. Bu sayede Akıllı telefon kullanmak çok daha büyük kolaylıklarla sağlanacak. Daha iyi performans, daha yüksek verimlilik ve en akılda kalan özellikler sizi bekliyor. Önceki sürümlerde yaşanan sorunlar, artık Marshmallow farkıyla yaşanmayacak. Isınma sorunlarından birçok farklı soruna kadar iyileştirme yapıldığı için, en klas şekilde telefon kullanacaksınız. Marshmallow sayesinde, batarya ömrü de artık daha çok gidecek

Marshmallow Gizli Dosyaları Nasıl? Görürüm

Gizli Dosyalar, aslında sizin güvenliğiniz içim kullanılan dosya birimleridir. Yani bu dosyalar sayesinde, Güvenli bir şekilde telefonda gezinme ve bazı özel dosyalarınızı da saklama yapmanızı sağlar. Bu sayede sizde gizli dosyalarınızı özenle korursunuz. Marshmallow size bu özelliği de sunmakta.

– Ayarlar- Depolama ve USB- en altta yer alan “ Keşfet” yazan yere tıklayın.

Artık burada telefon tarafından korunan tüm gizli dosyaları görme, saklama yada daha güvenli hale getirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Android Marshmallow sayesinde, gizli dosyalardan, telefonla ilgili diğer akıllı işlemlere kadar birçok konuda yararlanmak sizin için mümkün olacak. Marshmallow, Gizli dosyalarınızı saklamak için ayrı bir depolama alanına sahip. Bu sayede daha rahat ve daha ince ayarlarla beraber telefonunuz da bilgileri güncel olarak saklarsınız.

One thought on “Android Marshmallow Gizli Dosyaları Nasıl Bulurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir