Mobil Teknoloji

Fenerbahçe’de Artık Mobil

Fenerbahçe’de Artık Mobil

Fenerbahçelilerinde artık bir mobil uygulaması oldu. Kulübün yaptığı açıklamada; 6 Ekim tarihi itibari ile Fenerbahçe Mobil uygulaması yayın hayatına başladı. Üyeliğin şart olduğu ve İOS ve Android uygulama mağazalarında bulunan bu uygulama taraftarın daha interaktif olarak takımı hakkında bilgi almasını sağlayacak.

Özellikle takım ile güncel haberlerin yayınlanacağı Fenerbahçe Mobil uygulaması aynı zamanda taraftarlarında buluşacağı farklı bir platform olarak yapılandırıldı. Son dakika haberler, puan durumu, istatistikler, canlı anlatımlar gibi birçok güncel bilgiye erişim sağlayacak olan taraftarlar uygulamanın gelmesinden oldukça memnunlar.

Öncelikle üyelik sisteminin olduğu uygulamada cihazınıza indirdikten sonra işlem yapabilmeniz için Adınızı ve Soyadını, cep telefon bilgilerinizi veriyorsunuz. Ardında cihazınıza gelecek olan bir doğrulama kodu ile üyeliğinizi aktive ederek hemen kullanıma başlıyorsunuz. Uygulamanın içinde bulunan sosyal içerikler sayesinde uygulamayı kullanan diğer Fenerbahçe taraftarları ile de farklı bir etkinlik içine girebiliyorsunuz. Bu şekilde özel kullanımlı ve farklı bir platform gibi kullanılan Fenerbahçe Mobil uygulaması, özellikle etkinlikler ve güncel haberler konusunda taraftardan tam not alan uygulamalardan.

2 thoughts on “Fenerbahçe’de Artık Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir