sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

İncelemeler

Xiaomi Mi 4 Windows 10’a geçiş yapıyor

Çinli bir üretici olan Xiaomi, son dönemlerdeki atakları ile dikkat çekiyor. Son olarak 2013 yılında satışa sunulan Xiaomi Mi 4 Windows 10’a geçiş yapıyor, haberleri geldi. Aradan iki yıl geçmesine rağmen yazılım desteği veren marka, bu defa Android yerine Windows 10’a yer verdi.

Windows 10 işletim sisteminin bu cihazlarda nasıl bir performans oluşturacağını görmek için her iki firmada bu model üzerinde karara vardı. Bugünlerde Microsoft’tan konu ile alakalı teknoloji haberleri geliyor ve resmi olarak u telefon modeli için Windows 10 Rom işletim sistemi hazırlandığı belirtiliyor. Gelen haberlerin ardından bu model telefona sahip bireyler için ne zaman kullanılabilecek, soruları gündeme gelmeye başlayabilir. Ancak yazılım çoktan kullanıcılara sunulmuş durumdadır. Xiaomi Mi4 sahipleri istedikleri andan itibaren Windows 10 işletim sistemine geçebileceklerdir. Telefona ait özellikler arasında ise 5 inç full Hd ekran geliyor ve iki yıl öncesinde olsa da oldukça büyük ekranlı bir telefon modeli olduğu gözlerden kaçmıyor. Performans alanında Snapdragon 801 işlemci desteği de bulunan telefonda ayrıca Ram olarak 3 GB değerler bulunuyor. Bunun yanında 16 GB dâhili depolama alanı da sunulmaktadır.

Kamera olarak ise 13 mp arka kamerası ile 2013 yılı başlarında piyasalara çıkış yapan bu telefonun şimdi dahi orta düzey akıllı cihaz kullanıcıları için tercih edilebilecek bir seçenek olduğu söylenebilir. Yapılacak teknoloji incelemelerinde Windows 10 işletim sisteminin cihazın özellikleri ile nasıl uyum sağlayacağı merak konusu olurken, beğenilmesi durumunda Xiaomi’nin yeni cihazlarında da bu işletim sistemini kullanması düşünülebilir. Çinli üreticinin bu alanda sunduğu yazılım desteği ile de kullanıcıların çok önemli ve başarılı bir hizmet sunduğu söylenebilir.

11 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın