sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

İncelemeler

Sony Xperia Z6 ailesinde beş farklı model yer alacak

Uzun süredir piyasada konuşulan Sony Xperia Z6 ailesinde beş farklı model yer alacak, bilgileri gelmeye başladı. Xperia Z5 modellerinin piyasalara sürülmesinin ardından çok fazla bir zaman aralığı geçmemesine karşılık Sony, bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonları için çalışmalara başlamış durumdadır. Japon üretici firma 5 Ocak’ta düzenlenecek basın toplantısında tanıtacağını duyurduğu bu yeni modeller için geri sayım başlamış durumdadır. Gelen sızıntılarda yapılan yorumlarda giriş ve orta düzey kullanıcılar içinde modeller sunulacağı düşünülürken, yeni modellerin ekran boyutları ile ilgili gelen açıklamalar bu alanda bu yorumları çürütür nitelikte olmaktadır.

Çin’den gelen teknoloji haberlerinde Xperia Z6 ailesi 5 farklı ekran modeli ile piyasalarda olacak gibi görünüyor. Antutu verilerine göre yapılan değerlendirmelerde marka yeni modellerinde farklı ekranlar sunarak çeşitlilik oluşturacak gibi görünmektedir. BU modeller arasında Quad HD ekran özelliklerine sahip 5.2 inç ekran boyutunun yanında sadece HD ekran sunacağı bir başka modelinde 4 İnç özelliği mini bir model sunacaktır. Full HD ekran özelliği ile Compact ekran boyutu olan 4,6 inç ekrana sahip modellerde olabileceği gibi 5.8 inç ekran özelliklerinde 4K ekran özelliği bulunan Plus modeli ile çıkış yapacaktır. Bu ekran özelliklerinin yanında Quad HD özelliği ile ultra ekran da bulunmakta ve 6.4 inç ekranı piyasalarda zor bulunan bir aralığa ulaşması beklenmektedir.

Mini modellerinde sekiz çekirdekli Snapdragon 620 işlemcisi kullanılacağı bekleniyor ve diğer modellerinde Snapdragon 820 işlemcisi bulunacağı düşünülüyor. Yapılacak teknoloji incelemelerinde oldukça üst düzey performanslar bekleniyor, bunun yanında 3D Touch ekran özelliği ile de önemli yenilikler kullanması bekleniyor. Farklı ekran boyutları, yeni teknolojileri ve güçlü performansı ile 2016 yılında Xperia Z6 modelleri görücüye çıkacaktır.

One thought on “Sony Xperia Z6 ailesinde beş farklı model yer alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir