İncelemeler

Huawei ’nin ilginç kameralı akıllı telefonu

Son yıllarda çıkışını hızla sürdüren Huawei oldukça başarılı modellerle piyasada adından sıkça söz ettirmeye başladı. Son olarak Huawei mate 8 merakla beklenirken Huawei ’nin ilginç kameralı akıllı telefonu hakkında ilk görüntüler geldi. Kamerasını ilginç kılan döner özelliklerde olması oluyor ve yayınlanan teaser görüntü bu model ve döner kamerası hakkında ilk bilgileri veriyor.

Yayınlanan bu görüntüde firma, arkadan öne doğru dönebilen bir kamera özelliğinin olduğu anlaşılıyor. Bu kamera özelliği oldukça ilginç bir özellik olmakta ve firmanın bu alanda daha yüksek kaliteye sahip görüntüler hedeflediği söylenebilir. Bu kamera döner özellikleri sayesinde hem ön kısımda hem de arka kısımda kullanılabilecektir. Gelen teknoloji haberlerine bakılırsa bu kullanım çokta yeni değil. Oppo hatta başka markalar tarafından da bu özellik kullanılmıştı. Özellikle Oppo N1 modelinde dönebilen kamerası 13 mp özelliğine sahip olmakta idi. Ve Selfieciler için yakalanması zor kareler çok mükemmel bir şekilde ve yüksek kalitede elde edilebiliyordu.

Markanın Portekiz bölümü tarafından sunulan Tesaer görüntü de kamera özelliğinin döndürülebilir olmasının dışında çok fazla bilgi alınamıyor. Yapılacak teknoloji incelemelerinde bu özelliklerde kaliteli bir telefonun piyasalarda kendine önemli bir yer edinebileceği düşünülüyor. Yükselişi hızla süren Huawei dünya çapında üçüncü büyük marka olmak ve satışlar bazında bakıldığında da başarılı bir grafik çizen Huawei; kalitesi, kullandığı yüksek teknolojisi ile adından çokça söz ettireceğe benziyor. Bu ilginç kamera özelliğine sahip telefonla da piyasaya farklı özellikler sunan bir cihazla çıkmayı planlayan marka, Özellikle Selfieciler için çok başarılı kullanımlar ortaya çıkaracaktır. Ancak dönebilen bu kameranın nasıl kullanılacağı, hangi özelliklerde olacağı hakkında kesin ve net bir bilgi henüz bulunmuyor.

2 thoughts on “Huawei ’nin ilginç kameralı akıllı telefonu

  1. Huawei ’nin ilginç kameralı akıllı telefonu faydalı bir makale olmuş, mert özdemir Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir