İncelemeler

Samsung Galaxy S6 Marshmallow güncellemesi aldı

Akıllı cihazların yeni Android sürümüne geçmek için gün saydığı şu günlerde Samsung Galaxy S6, Marshmallow güncellemesi aldı. Bazı popüler markalar ve üst düzey telefonlar bu güncellemeyi aldı ve bazı markalar yeni piyasaya sunacakları telefonlarda bu güncellemeyi sunmaları bekleniyor. En son Android sürümü olarak oldukça fazla merak edilen işletim sistemi pek çok üst düzey özellikleri ile markaların özellikle amiral gemileri olan cihazlarında performanslarını artırması da bekleniyor.

. Galaxy S6 modeli için Android Marshmallow 6.0 güncellemesini Ocak ayında sunulacağı tahmin ediliyordu. Son gelen teknoloji haberlerine göre Galaxy S6 için bu güncelleme test aşamasında denenebiliyor. Ocak ayı gelmese de Android 6.0 güncellemesine sahip S6 görüntülerinin haberleri geldi. Bu gelen sızıntıların kaynağı Çin menşeili olmakta ve bu kaynakların paylaştıkları görüntülere bakacak olursak, TouchWiz ara yüzünü kullanan S6 modellerinin çok daha kullanışlı bir görünüm aldığı söylenebilir. Bir önceki sürüm baz alındığında daha sade bir görünüme bürünen cihaz, İos 9 benzerliği ile de çokça konuşulacağa benzemektedir.

Bu benzerliğin İos kullanıcılarının belki de Android kullanmaya teşvik etmek için olduğu yapılan tahminler arasında yer alıyor. Yapılacak teknoloji incelemelerinde S6 modellerinin yeni gelen Android güncellemesi ile ne kadar daha performansının arttığını görebileceğiz. BU performans hakkında tek bilgisi olan şuan Samsung gibi olsa da çok kısa süre içerisinde tüm Samsung Galaxy S6 kullanıcılarının yorum yapabileceği söylenebilir. Android 6.0 güncellemesi için pek çok marka sıraya girmiş durumda ve akıllı telefonunuz 2015 Haziran ayından sonra üretilmişse büyük olasılıkla sıra size de gelebilecektir. 2016 yılından itibaren güncellemelerin hızlanması bekleniyor, yılın ortalarına doğru güncellemenin yaygınlaşacağı düşünülüyor.

36 thoughts on “Samsung Galaxy S6 Marshmallow güncellemesi aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir