İncelemeler

Marshmallow güncellemesi Xperia Z5 ailesine yarayacak

Yeni güncellemesi ile çok ses getiren Marshmallow güncellemesi Xperia Z5 ailesine yarayacak, haberleri gelmekte özellikle pil ömründe büyük gelişmeler sunacak gibi görünüyor. Android’in yeni güncellemesi piyasada dalga dalga yayılmaya devam ediyor. En son olarak HTC One M8 modelinin Marshmallow sertifikası aldığı bilinmekte idi.

Yeni gelen teknoloji haberlerinde ise sırada Xperia Z5 serisininde bu güncellemeyi alacağı belirtilmektedir. Sızıntı haberlerindeki başarılarla adından söz ettiren@Ricciolo1 yeni gelecek olan güncellemenin Xperia Z5 sürümlerine pil ömrü olarak büyük etki getireceğini belirtmektedir. Yapılan bu açıklamalarda Stamina Modu ile cihazlarda çok daha uzun süreli şarj kullanımları olduğu söylenmektedir.

Sony’den yapılan teknoloji incelemelerinde ise bu cihazlarda iki gün dayanabilen pil ömrü olduğu belirtilmekte idi. Yeni güncellemenin cihazlara nasıl bir artı sağlayacağı ise merak konusu olmaktadır. Özellikle sağlamlığı ile ön planda olan Xperia Z5 ailesi, bu güncellemenin ardından artan şarj ömrü ile daha fazla popülaritesini yükselteceğe benzemekte ve piyasanın en uzun şarj süresine sahip cihazları olarak vitrinlerde yer alacakları düşünülmektedir.

2 thoughts on “Marshmallow güncellemesi Xperia Z5 ailesine yarayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir