İncelemeler

Lenovo’nun yeni telefonu sertifika aldı

Akıllı cihaz piyasasında hızlı bir ilerleyişi bulunan Lenovo ’nun yeni telefonu sertifika aldı. K32c36 sertifikası ile Çin’de onayladığı ortaya çıkan modelin CCC tarafından tasdik edildiği belirtiliyor. Yurt içinde üretilen ya da ithal edilen bütün telefon modellerinde olduğu gibi onayının alınması çok önemli olmakta ve güvenilirliğini ortaya koymaktadır. Onaylamayı yapan ajanslar arasına ABD sigorta laboratuvarları benzeri kurumlar bulunuyor. Lenovo’nun bu modelinde ise TENAA onayı da bulunuyor. Çinli bir kuruluş olan TENAA en çok bilinen FCC benzeri testler yapan bir kuruluş olmaktadır.

5 inç ekran modeli ile sunulacağı belirtilen K32c36 Lenovo modelinde gelen teknoloji haberlerine göre 1080*1920 ekran çözünürlükleri de bulunacaktır. 441 ppi piksek yoğunluğu ile de oldukça net bir ekran deneyimi sunacağa benziyor. 8 çekirdekli işlemcisinde 1,5 Ghz hız bulunmakta ve 2 GB ram özelliklerinin yanında 32 GB kapasiteye sahip microSD desteğine sahip 16 gb dahili hafızası ile de orta düzey bir cihaz izlenimi vermektedir. 13 mp arka kamerası ile beğenilecek bir ürün olmasının yanında selfiecilere sunduğu 8 mp ön kamerası ile piyasa da seçilebilir olacaktır. GPS, Buletooth, Micro USB, USB, TD-LTE bağlantılarını desteklemesinin yanında 140 gram ağırlığı ile piyasalarda olacak bir Lenovo modeli olarak karşımıza çıkacaktır.

8,2 mm kalınlığında olması beklenen telefon ince bir tasarıma sahip olmada da şık tasarımı ve kullanışlı ara yüzü ile piyasalarda olacaktır. Yapılacak teknoloji incelemelerinin sonuçlarına göre hızı, performansı hakkında net bilgiler ortaya çıkacaktır. Beyaz, gümüş, altın, siyah renk seçimleri ile sunulacak model, akılı telefon piyasasında yeni bir seçenek olacaktır. Orta düzey kullanıcılara hitap etmesi beklenen bu cihazın fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

3 thoughts on “Lenovo’nun yeni telefonu sertifika aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir