İncelemeler

İphone 7’nin 7 Özelliği

iphone7 fiyati Özellikleri

Her dönemde piyasanın en popüler markası Apple olmakta ve her çıkardığı modelin arkasından çok daha gelişmiş özellikler beklenmektedir. İphone 6S ve 6S Plus geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkmıştı, hemen ardından ise İphone 7 sızıntıları gelmeye başladı. İphone 7’nin 7 Özelliği gelen sızıntılardan öğrenilmiş oldu. Bu alanda Apple’ın bu konuda resmi bir açıklama yapması beklenmiyor, ancak iPhone 6’dan sonra çok daha üst düzey özellikler beklenmeye başlanmıştır. Yine bu yıl çıkan modellerde olduğu gibi İphone 7 ve İphone 7 Plus olarak piyasalara çıkması bekleniyor.

İşlemcilerinde her modelde farklılık gösterdiği gözlenmektedir. A9 işlemcisi ile piyasalara çıkan İphone 6 Plus modellerinden sonra A10 işlemcisinin geleceğini tahmin etmek çok zor olmayacaktır. Birkaç modelinde 1 GB Ram kullandıktan sonra 2 GB Ram’e geçiş yapan Apple, gelen teknoloji haberlerine bakılırsa yeni modellerde 3 GB Ram kullanmaya hazırlanıyor. Sızıntıların sahibi ise Ming-Ci Kuo şirketi olmakta ve bu alanda oldukça iyi bir sicili bulunmaktadır. Geçen yılda benzer söylentiler ortaya çıkmıştı, şimdilerde de İphone 6S’lerde kullanılan Alüminyum 7000 serisinin bir sonraki modelinde su geçirmezlik özelliği bekleniyor. Bu konuda suya dayanıklılık özellikleri sunulmasa da akıllara zarar İphone dayanıklılık testlerinden de anlaşılacağı üzere İphone modelleri oldukça sağlam özelliklerde üretilmektedir.

İphone 6 modellerinin incelikleri bilinmekte ama eğilme sorunları ile karşı karşıya kalmaları eleştirilmişti. Şimdi ise İphone 7 modellerinde 6.0 ve 6.5 mm arasında bir tahmini genişlik tahmin edilmekte ve şimdiye kadarki en ince İphone olması beklenmektedir. Yapılan teknoloji incelemelerinde bu ince ekranların çok beğenildiği bilinmekte ve şimdi bu özelliklere ek ince ekran teknolojilerinin bu cihazlarda kullanılabileceği düşünülmektedir. Gelen sızıntılarda Sandisk, 3D NAND özelliklerin yanında daha ekonomik fiyatlı bir İphone modelinin de çıkabileceği söylenmektedir.

5 thoughts on “İphone 7’nin 7 Özelliği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir