İncelemeler

HTC ONE X9’UN ÖZELLİKLERİ ONAYLANDI

HTC’nin bir süredir merakla beklenen modeli HTC One X9 piyasaya sürülmek üzere onaylandı. Üst seviyede bir akıllı telefon modeli olan X9 farklı özellikleri ile müşterilerin beğenisine sunulacak. 5.5 inç büyüklüğündeki Full HD IPS ekran özelliği ile meraklılarını heyecanlandıran model, mikroSD kart desteği ile depolama alanının artmasına olanak sağlayacak. Sekiz çekirdekli işlemciden güç alacak telefona 2 GB RAM ve 16GB dahili depolama eşlik edecek. Şık tasarımları ve kaliteli kasaları ile kullanıcıları tarafından her zaman büyük beğeni toplayan HTC modelleri kendini sürekli yenileyerek kişisel ihtiyaçları karşılamak için yaratıcı performanslar sergilemektedir.

Geleceğe adım atılan yolda en ileri teknoloji haberleri ile anılan HTC modelleri güncel kullanıcıların hayatında yeni sayfalar açacak.HTC sunduğu pek çok yenilik ve ilklerle anılan marka özelliğini sürdürmektedir. Kullanım kolaylığından teknolojik özelliklerin takip edilmesine, fiyat ve kalite dengesindeki uyumdan satış sonrası hizmet kalitesine kadar farklılık yaratan HTC her bir modeli ile müşteriyi kendi dünyasının içine sokar. HTC telefon ile tanışan kişiler sürekli yeni ve bir üst seviye HTC model ile değişiklik yaparlar. Kendi adıyla telefon üreten dev firma, akıllı telefonlarında Android ve Microsoft Windows Mobile tabanlı işletim sistemleri kullanmaktadır.

Zamanın ihtiyaçlarına göre tasarlanan, teknoloji incelemeleri yaparak ihtiyaçları belirleyen ve farklı seçeneklerle müşterileri arasında bağ kuran marka hayat tarzı ile uyumlu modeller sunar. Farklı modellerdeki HTC ürünleri yeni özellikler eklenerek geliştirilir ve hayatı kolaylaştırmak için piyasaya sürülür. Görüntüsü paylaşılır paylaşılmaz telefon tutkunlarının merakla beklemeye başladığı HTC One X9 kısa zaman içerisinde vitrinlerdeki yerini alacak. Telefonunu sık değiştirmek istemeyen HTC bağımlısı müşteriler tarafından da merakla beklenen yeni ürün farklı aksesuar modelleri iletişim dünyasına yeni bir enerji getireceğe benziyor.

20 thoughts on “HTC ONE X9’UN ÖZELLİKLERİ ONAYLANDI

  1. HTC ONE X9’UN ÖZELLİKLERİ ONAYLANDI faydalı bir makale olmuş, mert özdemir Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir