İncelemeler Nasıl Yapılır

General Mobile 4G Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

General Mobile 4G modeli piyasaya çıktı. Ancak öyle bir çıktı ki, harika donanım ve full teknik özellikleriyle beraber piyasaya renk kattı gerçekten. General G4 modelinde her ince ayrıntı düşünülerek, modern teknolojiye sahip bir telefon ortaya çıkarılmış. Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır diye soranlar olabilir. Telefon yeni model olduğu için, daha canlı piksellere sahip bir ekran söz konusu. Durum bu şekilde olduğu içinde, ekran görüntüsü nasıl alınır diye merak edeler elbette vardır diye düşündük.
Ses Kısma Tuşu- Güç Düğmesine uzun süre basmanız yeterli. 1 saniyede bekleseniz olur. Ama garanti olsun diye 3 saniye bekleyebilirsiniz. İşte bu tip güzel bir telefonda, ekran görüntüsü almak güzel ve basit. Mobile 4G modeli gerçekten hız ve işletin olarak üst düzey. Telefona ağırlık olarak son zamanların en gerçekçi sürümleri yüklenmiş durumda.
General Mobile 4G modelinde, “ 4G Teknolojisi” sayesinde, her yerde İnternet hızı artarken, telefonu kullananlar daha yüksek verime sahip bir telefon kullanmış olacaklar. Gerçekten de piyasada yer alan diğer modellere oranla şuan daha teknik durumda. 3 GB RAM özelliği de, markanın diğer modelleri düşünüldüğü zaman, daha akılda kalan bir model olarak karşımıza çıkmasını sağladı.

3 thoughts on “General Mobile 4G Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir