Nasıl Yapılır

Periscope Hesabı Nasıl Açılır

Sosyal uygulamalar arasında, Ünlülerinde yer almasıyla beraber bambaşka bir yere gelen Periscope , eğlendirmek ve güldürmek için var. Arkadaş çevrenizle video paylaşımlarını artık canlı yayınlar üzerinden yapacaksınız. Yani canlı yayın olarak bu  uygulama size fırsat sunar. Ayrıca Ünlülerde her yerde Canlı yayınlar yaparak, hayranlarına bu şekilde ulaşmaya çalışıyorlar .senin hala bir Periscope hesabın yok mu? Hesap nasıl? Açılır diye soruyorsan eğer;

– Uygulamayı telefona indirin. Google play yada App Store üzerinden bunu yapabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra, Get Stardet yazan yer karşınıza gelecek.

– Bu hesabınızı nasıl? Oluşturmak istediğinizi soran kısım. Orada yer alan Get Twitter özelliğini seçerek, Twitter adresinizle uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

– Kullanıcı adınız, Twitter üzerinde kullandığınız addır. Daha sonra bunu değiştirmek için, Twitter üzerindeki adınızı değiştirmeniz gerekir. Yan, kullanıcı adını alırken bunları düşünerek alın. Uygulamaya girdikten sonra, oradan ayarlar gibi özelliklere göre yeni bir ad almak yada değiştirmek mümkün değil.

– Hesap oluşturulduktan sonra, direk olarak artık ana sayfaya yönlenme yaparsınız. Burada Canlı yayınlara kadar birçok konudan faydalanmak mümkün olur.

Canlı yayınları izlemek için, Periscope üzerinde yer alan “ Televizyon işaretine” tıklamanız yeterli olacaktır. bunu yaptıktan sonra, Ünlülerden kendi arkadaş çevrene kadar birçok kişin Canlı yayınını uygulama üzerinden izlemiş olursun.

2 thoughts on “Periscope Hesabı Nasıl Açılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir