Genel

SAMSUNG Z3 MODELİNİ DUYURDU

Akıllı cihaz piyasasının en büyük rakiplerinin biri olan Samsung, son zamanlarda giriş ve orta seviyeli uygun fiyat aralıklarında yeni modelleri ile piyasanın bu kesimlerinde oldukça fazla hareketlilik sağlamaktadır. Samsung Z3 modelini ile Z1 de yakaladığı satış başarısına ulaşmayı hedeflemektedir. Tizen işletim sistemi ile piyasaya sunulacak olan ürün, Z1 ‘e göre biraz daha yüksek özelliklere sahip olmaktadır.
z3 1
5 inç ekran büyüklüğünün yanında süper Amoled ekran Z3’ün kullanıcılarının tercih sebebi olabilecektir. Bu alandaki teknoloji haberlerinde 8 GB dâhili hafıza ve 1 GB ram özellikleri de görülmektedir. Micro Sd kart desteği de sunulmakta ve aylık tasarruf modu ile de verilerinizi düzenli saklayabilecek bir telefon olacaktır. Çift sim kart desteği ile gelen cihaz, bu alandaki taleplerinde karşılığı niteliğinde olacaktır.
Hindistan’da tanıtımı yapılan cihaz, ilk olarak yine Hindistan’da satışa sunulacak ve daha sonrasında diğer pazarlarda yer almaya başlayacaktır. Yayılmaya başladıkça telefon incelemelerinde görmeye başlayacağımız ürün, orta seviye kullanıcıları için uygun fiyatı ile oldukça avantajlı bir seçim olacaktır.

2 thoughts on “SAMSUNG Z3 MODELİNİ DUYURDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir