Genel İncelemeler

SAMSUNG GALAXY S7’DE 3D TOUCH ÖZELLİĞİ SUNABİLİR

Akıllı cihaz piyasasının dev ismi olan Samsung yeni amiral gemisi ile ilgili söylentilere her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Apple, son ürünleri olan İphone 6 ve 6 plus cihazlarında kullanacağını söylediği 3D Touch özelliğini force Touch olarak resmiyete dökmüştür. Samsung Galaxy S7’de 3D Touch özelliği sunabilir ve çok daha konforlu bir deneyim sunabilir. Fource Touch özelliğinde parmağınızın basma şiddetine göre uygulamaların kısa yollarına ulaşabilmek mümkün olmakta idi.
Bu özelliğin giderek geliştirilebileceği düşünülmekte ve yeni amiral gemisi hazırlıklarına başlayan Samsung bu konuda öne çıkmak için bu özelliği tercih edebileceği söylentileri gelmeye başladı bile. 2014 Nisan ayında Kore patent ofisinde kaydedilen bir düşünce olduğu söylenen Galaxy S7, bu yeni özelliklerle karşımıza çıkabilir. Gelen teknoloji haberlerinde Samsung’un farklı dokunuş seviyelerine göre özel bir kullanım deneyimi hazırladığı anlaşılmaktadır.
Apple’ın Force Touch özelliği ile en yakın rakibi olan Samsung’un bir adım önüne geçtiği söylenebilir. Samsung firmasının da buna cevap vereceği düşünülmekte ve yapılacak teknoloji incelemelerinde bu özelliklere ayrıntısı ile yer verileceği düşünülmektedir.

2 thoughts on “SAMSUNG GALAXY S7’DE 3D TOUCH ÖZELLİĞİ SUNABİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir