Genel Teknoloji

APPLE TV’NİN FİYATI VE SATIŞ TARİHİ

Apple televizyon sektörüne de adım attı ve dördü sürümü ile piyasalara çıkacak Apple Tv’nin fiyatı ve satış tarihi belli oldu. Yapılan resmi açıklamada televizyon izleme deneyimine farklı bir soluk getireceklerini söyleyen Apple CEO’su Tim Cook, bu alanda yeni bir kültür oluşturacaklarını belirtti.
Halihazırda kullandığımız televizyonlardaki kanal mantığının değişeceği belirtilmekten Cook, uygulama üzerinden çalışan bir sistem geliştirdiklerini ifade etti. Gelen teknoloji haberlerine göre 26 Ekim’de satışa sunulacağı belirtilen Apple TV’nin Avrupa üzerindeki satışına ise 5 Kasımdan itibaren başlanacağı bildirilmiştir. İki farklı versiyonla piyasalara çıkacak olan ürün 32 GB, 64 GB olmak üzere iki farklı kapasite ile televizyon dünyasına adım atacaktır. Yeni tasarımı ve yeni profillerle beylikdüzü escort kızlara kolay ulaşım rehberi.
Yazılım olarak ise tvOS adındaki yeni bir sistem kullanacak olan cihaz, bir ilke de imza atarak üçüncü bir kuruluş tarafından hazırlanan uygulamaları görüntüleyecektir. Yapılan teknoloji incelemeleri bizleri nasıl ir televizyon deneyimi beklediğinin bu şekilde sinyallerini vermekte ve Siri Remote adın verilen dokunmatik kumanda, sesle de kullanılabilecek özelliklere sahip olacaktır. 149 ve 199 dolar olarak tahmin edilen satış fiyatı ile piyasalarda merakla beklenen bir ürün olmaktadır.

One thought on “APPLE TV’NİN FİYATI VE SATIŞ TARİHİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir