Genel İncelemeler

Casper VIA V10 incelemesi

Casper markası “ Akıllı Telefon” piyasasına sonradan girmesine rağmen, sağlam ve güçlü olarak girdi. Özellik bakımından diğer telefon markalarına oranla geride kalmayan ve kendine has özellikleriyle onları geçen bir yapıya sahip. Casper VIA V10 modeli de buna en büyük kanıt. Telefon gerçekten özel bir tasarım. Ekranı, dış tasarımı, işletim özellikleri, kamerası ve donamımsal özellikleriyle beraber, telefon gel ve beni al diyor resmen.

Tasarım Farkı

Tasarımı gerçekten kusursu ve daha akıllı. 5.1 gram ağırlığı ve 4.1 yan tasarım inceliğiyle beraber, elle tutuş daha kolaylaşmış durumda. Gorilla Glass 3 camın arkasında, çerçeve ekran yer alıyor. Buda telefonun ne kadar üst düzey korumada olduğunun bir göstergesi. Arka kısmı da, Sony modellerine benzer cam kaplama yer alıyor.

Kamera

13 MP kamera özelliği ve Flash kullanım rahatlığıyla beraber, çekim gücünü daha üst düzeylere çıkaran bu telefonu kullanırken, harika çekimler yapacaksınız. Çekim potansiyeli olarak, FULL HD Çekim gücüne sahip. Buda sizin daha özen anları daha güzel çekmenize büyük bir kolaylık sağlıyor.

Donanım ve Performans

AMOLED teknolojine sahip ekran kalitesi yer alıyor. 4.8 İnç ekranı var. Bu ekran özelliği telefon için yetersiz bulundu. En az 5 İnç olabilir denilerek eleştirildi. Bunda da haklı bir eleştiri var. Ekran olarak daha geniş bir AMOLED ekran olabilirdi.

4 thoughts on “Casper VIA V10 incelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir