Genel İncelemeler

Samsung Galaxy Note 5 İncelemesi

Galaxy Note 5, teknoloji adına gelişmiş bir akıllı telefon modeli. Samsung markasının Amiral Gemisi olarak piyasaya çıkan Note 5, daha güçlü, daha donanımlı ve işletim sistemi olarak, diğer modellere oranla daha mükemmeli sunuyor.

Kalem Desteği
Note 5 bu sefer daha ileri teknolojiye sahip bir kalem kullandı. Fablet Kalem özelliği harika bir tasarıma sahip. Tasarımı ve kalemin daha rahat kullanımıyla gerçekten üstün bir performansa sahip.

Kamerası
Bu sefer kamera özelliği çok daha iyiye gitti. 13 MP kamera özelliği ve LED Flash HD çekimi sayesinde, ister karanlık, ister Fulu, isterseniz de doğada yer alan HD çekimleri yerine getirin. Ön Kamerası ise 2 MP. Ama çekim gücü ve Aydınlık seviyesi olarak, Full donanıma sahip.

Kablosuz Hızlı Şarj
Samsung markasının gerçekten özenle hazırlamış olduğu Kablosuz Kamera özelliği sayesinde, Daha kısa sürede, çok daha hızlı bir şarj edebilirsiniz.

4 GB RAM
RAM özelliği sayesinde, telefon kapasitesi ve İşletim sistemi olarak çok daha iyileştirmiş bir özellik. RAM Sayesinde daha hızlı bir telefon kullanımı, yüksek yükleme ve oyun hızı da harika bir duruma geldi.

Parmak İzi Okuyucu
Apple markasında kullanılan “ Parmak izi okuyucu” özelliği sayesinde, en akıllı hamleleri yapacaksınız. Parmak izi okuyucu sayesinde, telefonu Kilit girmeye gerek kalmadan, tek dokunuşa açıp kullanacaksın.

2 thoughts on “Samsung Galaxy Note 5 İncelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir