Genel İncelemeler Teknoloji

BLACKBERRY PRİV’İN ÖN SİPARİŞ LİSTELERİNDE

Akıllı telefon piyasasında güç geçtikçe artan rekabete dâhil olan firmalar, kullanıcılara daha kaliteli cihazları daha uygun fiyatlarla sunmaya başladığı. BlackBerry Android işletim sistemine sahip Priv modeli ile piyasalara girmeye hazırlanıyor. Yapılan resmi açıklamalara göre BlackBerry Priv ön sipariş listelerinde boy göstermeye başladı. Teslim tarihi 6 Kasım olarak belirtilmekte ve üst düzey özellikleri ile piyasalarda yarışı önde götüren markaların amiral gemileri ile aynı kategoride bir yarışa girecektir.
Firma bu yeni modeli ile piyasada kendine önemli bir yer edinmeyi bekliyor. 5,4 inç ekran özelliğinin yanında kavisli cam kaplı dokunmatik ekranı ile BlackBerry klasik klavyesi bir arada sunulmaktadır. Yapılan teknoloji haberlerine göre Android 5,1ollipop işletim sistemi ile gelecek olan cihaz güvenlik konusunda oldukça güçlü özelliklerle donatılmış olmaktadır.
Kamera özellikleri ile de iddialı olan cihaz, optik sabitleme teknolojisi kullanmakta ve çift led flaş özelliği ile profesyonel fotoğraf deneyimleri sunmaktadır. Yapılan teknoloji incelemelerinde 18 mp arka kamera özelliğinin oldukça tatmin edici olduğu düşünülürken 2 mp ön kameranın biraz yetersiz kaldığı söylenebilir.

One thought on “BLACKBERRY PRİV’İN ÖN SİPARİŞ LİSTELERİNDE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir