sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Donanım Genel İncelemeler

QUALCOMM’DAN YONGA SİSTEMİ

Qualcomm markası, sektörün ilk ve tam entegre akıllı Gateway Yonga Sistemini duyurmuştur. Bu çözüm yeni nesil olan IPQ yani Qualcomm İnternet İşlemcisini, Qualcomm MU EFX MU-MIMOO teknolojisine sahip olan Qualcomm VIVE dahili Gigabit Ethernet ve çift bant eşzamanlı aktarım yani DBS için destek sağlayan Qualcomm Stream Boost gibi belirli özellikleri barındırmaktadır. Qualcomm’dan Yonga Sistemi bu anlamda beklentileri karşılayacaktır.
Tüm bunların yanı sıra Qualcomm Atheros, Inc. Kapsamında ürün yönetiminden sorumlu olan kıdemli direktör niteliğinde görevini sürdüren Tony HSU ise bu konu ile alakalı kendi görüşlerini zaten paylaşmıştır. Teknoloji haberlerinde de sıkça yer verilen bu konu için ‘çığır açan sistem’ de denebiliyor. Bu sistem ile akıllı ağlarda yepyeni bir seviye oluşturulabiliyor. Oluşturulan bu seviye ise, akıllı ağ geçidinin değer taşıyan OEM’ler için maliyet açısından avantaj sağlaması da önemli bir detaydır.
Ayrıca operatörler için çok fazla özellik taşımasını ve 11ac Wave-2 performansını bütün kurumlar ve perakende gibi uygulamalara sunmasını da kapsamaktadır. Wi-Fi inovasyonunda mevcut olan liderliğini yepyeni ürünlerle genişletme durumu da yaşanmaktadır. Teknoloji incelemeleri arasında yer alan bu bilgi kullanıcıları memnun etmiştir.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın