Genel İncelemeler

İŞTE DÖNEN KAMERASI İLE SAMSUND GALAXY A9

Samsung teknoloji çalışmalarına her geçen gün daha fazla hız katmakta ve sızdırılan her yeni bilgi piyasa içerisinde büyük merak uyandırmaktadır. Yakın bir tarihte An Tu Tu testlerinde SM-A9000 nolu bir model daha çıkmıştı. Bugünlerde sızdırılan yeni bir görüntü ile eşleştirilen bu yeni modelin Samsung Galaxy A9 olabileceği konuşulmaktadır.
Görsellerden anlaşılacağı üzere dönen bir kameraya sahip olan bu yeni cihaz, teknik özellikleri arasında 5.5 inç ekran özelliklerinin yanında 8 çekirdekli işlemcide görülmektedir. Gelen teknoloji haberlerinde Adreno 510 GPu kullanacağı düşünülen cihazda snapddragon 620 yonga deti bulunacaktır. Depolama özellikleri ile de çok konuşulacak bir cihaz olacağa benzeyen üründe 32 gb dahili depolama ve 3 gb ram özellikleri beklenmektedir.
Tüm bu bilgiler hala resmiyete kavuşmuş olmasa da yapılacak teknoloji incelemelerinde çok üst düzey bir performans açığa çıkarması beklenen cihaz ile ilgili yeni detaylar yakın zamanda ortaya çıkacak gibi durmaktadır. Samsung şuan için Galaxy S7 için çalışmalarını hızlandırmış durumda, akıllı cihaz piyasası önümüzdeki senede bu haber ve sızıntılarla çok hareketli geçeceğe benzemektedir.

One thought on “İŞTE DÖNEN KAMERASI İLE SAMSUND GALAXY A9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir