sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

HP KULLANICISININ GÖREBİLECEĞİ EKRAN ÖZELLİKLERİ

Teknoloji hızla ilerlemektedir. Bu alanda yeni bir teknolojik özellikle gelen Hp dizüstü bilgisayarlar sadece kullanıcısının görebileceği ekran özellikleri ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 3M ile ortak olarak geliştirilen bilgisayar, dış ortamlarda kullanılan bilgisayarlarınızdaki meraklı bakışları engelleyecek bir özellik olacaktır. Özellikle gazete çalışanı ya da önemli datalar gönderen kullanıcılar olduğunda bu meraklı bakışlar çok daha tehlikeli bir hal almaktadır.
Hp bu alanda yeni çözüm oluşturacak yeni cihazınızı resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor. Henüz ortada net bir fotoğraf olmasa da bu yeni cihazın oldukça üst donanım özellikleri ile geleceği düşünülmektedir. Gelen teknoloji haberlerinde cihazın 2016 yılından ortalarında lansmanlarla birlikte tanıtılacağı Hp ’den gelen resmi açıklamalarla duyurulmuştur.
Monitör tasarımlarında farklılık olmayacak, sadece eklenen kısa yol sayesinde ekran üzerinde mini bir ekran açılacak ve tüm işlerin bu ekran üzerinden yapılması sağlanacaktır. Yapılan teknoloji incelemelerinde Hp ve 3M firmalarının bu teknolojiyi sadece ek bir ekran olarak açmaktan öte klavye üzerinden de kontrol sağlanabilen bir kısa yol şeklinde tasarlayacağı da belirtilmektedir. Cortona kısa yolu ile piyasalarda yer alacak bu yeni diz üstü bilgisayar Windows 10 ön yüklemesi ile kullanıcılara sunulacaktır.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın