Donanım Genel

GOOGLE PASSWORD MANAGER İLE PAROLALARIN EŞİTLENMESİ

Dünya çapında bir teknoloji devi olan Google sistemi içerisinde kendine ait bir parola yöneticisi bulunmaktadır. Mobil, web, android ve masaüstü sistemlerde de çeşitli entegrasyonlar sayesinde bu özellikten faydalanılabilmektedir. Google password manager ile parolaların eşitlenmesi farklı kullanıcılar için önemli bir kolaylık olmaktadır.
Bu sistem sayesinde parolalarınızı eşitleyerek farklı şekillerde erişim mümkün olacaktır. Windows dışında Mac, Linux ve İos Chrome sistemlerinde de parola yöneticisi parolaları Google Chrome ile eşitlemesi sağlanacaktır. Bu sayede masa üstü platformlarında çok rahat bir şekilde parolalarınıza erişebileceksiniz. Gelen teknoloji haberlerinde İphone, Android, İpad cihazlarında da parola eşitleme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde farklı ortamlarda oturum açarken uzun işlemler önünüze çıkmayacaktır.
Apple cihazlarındaki safari bu özelliği desteklememekte, İos versiyonu üzerinden bu özelliği çok pratik bir şekilde kullanabilme imkânı verilmektedir. Yapılan teknoloji incelemelerinde Apple cihazlarının bu özelliği kullanabilmek için internet adresinden girerek oturum açmak gerektiği belirtilmektedir. Android sistemlerde otomatik olarak Netflix uygulamasının açılabildiği gözlemlenmektedir.

7 thoughts on “GOOGLE PASSWORD MANAGER İLE PAROLALARIN EŞİTLENMESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir