Genel İncelemeler

Doom Oyun Farkları

Yeni Nesi oyunlar arasında yeri sağlam olan Doom Oyunu, gelişmiş seçeneklerle beraber geldi. Oyun içinde savaş alanları genişledi. Kontrol tuşlarındaki özellikler de artmış oldu. Farklı bir savaş oyunu. Robotlar da savaşa dair oluyor. Bu sayede daha çok savaşma alanı bulacaksınız. Harita üzerinde incelemeler yaptıktan sonra, oyun içinde bölümleri genişletecek ve kral siz olacaksınız. Savaşın en acı yönünü bulmak bu oyunda mümkün.
24 Ekimde Oyun Sizlerle

Doom Adıyla anılan The New Order Oyunu 24 Ekimde piyasada olacak. Bu oyun son derece farklı ve daha çok gelişmiş. Gelişimle beraber daha bir harita özelliğine sahip durumda. Oyun içinde Heatweva adlı bir harita seçeneği var. Harita sayesinde savaş konusunda daha uzman olacak ve daha büyük alanlarda savaşacaksınız. Bir birinden güçlü özelikte savaşçı robotlar var. Sizin seçmiş olduğunuz robot ve sonrasında size katılan ekibin her zaman güçlü durması lazım. Eğer Kontrolü kaybederseniz, kısa sürede yenilirsiniz. Bu bakımdan da, Seviye aşamalarını kayıplar yaşamadan geçmek lazım.

Doom 2016 yılında PS4 ve Xbox Konsollarında oynanmaya başlanacak. Oyun kontroller bakımından oldukça zevkli. Çok daha yeni hareketler yaparken, düşmanlara karşı büyük bir hücum içinde olacaksın. Savaş ve kazan. Güçsüz kalmamak için. Seviyeleri azimli bir şekilde aşın ve bu oyunda ölesiye savaşın.

One thought on “Doom Oyun Farkları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir