Genel İncelemeler

Black Ops 3 Oyun İncelemesi

Call Of Duty serisinin en son serisi olacak olan Black Ops 3 Oyunu, harika bir oyun içeriği ve görselle beraber geliyor. Daha canlı efektler, daha çok grafik ve daha büyük heyecan. Oyun içinde bölüm ve seviyeler bakımından daha çok değişim yapılmış. Vampirlerde oyuna eklendi. Oyun daha piyasaya çıkmadı. 2 hafta sonra piyasada yerini alacak. Ama oyundan önce Video tanıtımı yapıldı. Oyunun ne kadar gerçekçi ve ne kadar üstün bir performansa sahip olduğu da gerçekten ortada.

Görsel Efektler

Savaş oyunları arasında Ana kartınızı zorlayacak bir oyun. Ekranı ve Görsel efektleri o kadar sağlam ki, oynarken zaten bunu direkt olarak anlayacaksınız. Balck Ops 3 Oyunu, Grafik bakımından da harika deneyimleri sizlere sunacak. Oyuncuların suratından akan tere kadar görecek ve oynarken sizde kendinizi oyun içinde hissedeceksiniz.

Vampirlerde Oyuna Eklendi

Bunlara aslında Vampir demek yanlış olur. Oyun içinde değişik yaratıklar demek daha doğru olur. Ama bu yaratıklar sayesinde oyun daha gerçekçi ve daha zor bir hal almış. Daha canlı efektlerle beraber, Yaratıkları geçmek içim silahlarınızı daha hızlı kullanmak zorundasınız.

Sony Farkı

Black Ops 3 Oyunu, Sony kalitesinde PS4 konsolunda oynanırken, FULL HD kalite görüntüsüyle de bu oyunu daha büyük zevkle oynayacaksınız.

One thought on “Black Ops 3 Oyun İncelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir