sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

Telefon İle Renk Değiştiren Ayakkabı

Teknoloji geliştikçe taşınılabilirlik ve kolaylık artıyor, bizde teknoloji ile iç içe yaşamaya devam ediyoruz. Akıllı saatler, Fit bileklikleri derken bu giyilebilir teknoloji akımına bir yenisi olan rengi değişebilen ayakkabı eklendi. Tabi ki de şuan fosforlu ayakkabılardan ya da güneş ışığında renk değiştiren özel baskıdan bahsetmiyorum.

The Shift Sneaker isimli ayakkabı giyilebilir teknoloji alanında büyük bir farklılık yaratmayı planlıyor.

The Shift Sneaker ayakkabı içerisinde yerleştirmiş oldukları özel led teknolojisi sayesinde telefon bağlantısı ile birlikte renk değiştirebilecek. Her ne kadar göz alıcı ve merak uyandırıcı olsa da daha tasarım aşamasında oldukları için pek bir ayrıntı belirtilmemiş. Akıllı telefonunuz ile kontrol edebildiğiniz The Shift Sneaker‘ın uygulaması üzerinden tasarımlar oluşturabilecek bu tasarımları paylaşabilecek yada kendiniz tasarım paketleri satın alabileceksiniz.

the-shift-sneaker

Ayakkabıyı oluşturan dış yüzeyin altına gizlenen özel teknolojiye sahip ledlerin güneş altında ne kadar canlı renk vereceği yada hiç vermeyeceği bilinmiyor. Aklıma takılan bir soru ise bu özel ledleri besleyen güç kaynağı, Ne kadar ağırlıklıkta ve büyüklükte ve en önemlisi The Shift Sneaker’ın tasarım üretebilmesi için ne kadar süre güç sağlayacak?

Bu ve bir çok sorunun cevabını ürün raflarda yerini almadan öğrenmiş oluruz.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın