sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

Hamile iken Bebeğinize Ses kaydı ve Müzik dinletebileceğiniz ilginç sistem

Hamile iken fetüs durumundaki bebeklere müzik dinletmek faydalıdır konusundan işe başlayan bir ekip BabyPod ile hamile karnındaki bebeğinize daha hayata gelmeden keyifli zaman geçirmenizi hedefliyor.
Günümüz teknolojosinde ilginç diyebileceğimiz çözümler çok fazla karşımıza çıkmıştı. Fakat bu seferki konumuz olacak olan BabyPod adlı bir sistem birçok kişi için ilginç veya saçma gelirken jinekologlara göre ise oldukça faydalı olduğu söyleniyor. İspanya üzerinde geliştirilen BabyPod adlı cihaz aslına bakarsanız ufak bir hoparlör. Hedefi ise anne karnında fetüs konumunda olan bebeklere müzik dinletmek ve ebeveynlerinin kardeşlerinin sesini daha hayata gelmeden duymasını sağlamak. Bildiğimiz üzere hamilelerin özellikle müzik dinlemelerinin bebekleri adına faydalı olabileceğine dair bir inanış bulunuyor. Buradan hareket ile üretilen BabyPod, oldukça ses getireceğe benziyor.
Resimdede gördüğünüz üzere özel kılıfında gelen BabyPod’un kulaklık girişini bir müzik çalara ya da aklı telefonunuza takarak hoparlör olan küçük kısmını ise tampon gibi vajinaya yerleştirilmesi gerekiyor. Daha sonra akıllı telefonunuzdaki BabyPod uygulaması ile beraber ücretsiz olan ilk listeyi ya da kendi ses kaydınızı yaratarak bebeğinize dinletebiliyorsunuz. Yapılan araştırmalar ile bu teknolojiyi kullanan bebeklerin annesine daha kolay bir hamilelik dönemi geçirdiği ve aynı zvakitte ise müziklere ve seslere de tepkisel olarak pozitif yanıt verdiğini görüşmüş. Günlük 10-20 dk maksimun olacak şekilde kullanımı önerilen BabyPod, birçoğunuza kullanım şekli açısından da ilginç gelebilir. Ancak karnın dışarısından duyabileceği ve duyduğunu sandığımız birçok sesi duymadığı için bu kullanımın daha faydalı olduğu söylenmekte.
16 hafta ve sonraki haftalar için hamilelik dönemlerinde kullanılabilen bu BabyPod’un bu dönemde kullanım önerisi ise bebeklerin 16 haftadan sonra duyma yetilerini kazanmış olması olarak gösterilmekte. 26. haftada ise daha iyi şekilde duyabilecek olan bebeklere dışarıdan gelecek oldukça zor duyulan ve anlaşılmayan sesler yerine bu şekilde net ve aynı zamanda müzik ile faydalı bir dönem geçirtmek mümkünmüş.

 

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın