Teknoloji

Bisiklet için gereken her şeyin toplandığı akıllı cihaz SpeedForce

Teknolojik cihazlar artık o kadar çok hayatımızın içindeki bu özel danışmanlarımızla her işimiz artık çok daha pratik bir şekilde yapabiliyoruz. Bisiklet motorlu bir araç olmasa da sürüş konforu açısından eklenen bazı özelliklerle hem başarılı bir sağlık danışmanı olabilir, hem de araç olarak her alanda çok daha pratik bir şekilde kullanılabilir. Bisiklet için gereken her şeyin toplandığı akıllı cihaz: SpeedForce sayesinde navigasyon, aydınlatma ve kalp atışı sensörleri kullanımlarınızda büyük kolaylık sağlayacaktır.

İşe ya da okula gidip gelirken kullanabileceğiniz bisikletleri bu araç ile daha profesyonel bir araç olarak kullanabilirsiniz. Pek çok özelliğin bir arada sunulduğu bu ürün sayesinde bisiklet kullanıcıları bu ürünle çok daha pratik kullanımlar elde edecektir. Bisiklet sürücülerinin her ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanan SpeedForce, profesyonel bisiklet kullanıcıları için çok önemli bir danışman olmaktadır. Özellikle bisiklet sporu yapanlar için koç gibi hizmetler sunan cihaz, hızınızı, yaktığınız kaloriyi, nabzınızı, vücut sıcaklığınızı hatta uzaklığı, yüksekliği dahi kontrol edebilmektedir. Gelen teknoloji haberlerine göre bu cihaz vücut sıcaklığınızı ve çevre sıcaklığını da ölçen bu cihaz GPS sistemi de kullanmaktadır. Dönme noktasına yaklaştığında hangi yöne dönmeniz gerektiğini de göstermektedir. Hatta led sinyalleri ile dönülmesi gereken yönü de hatırlatmaktadır.

Geceleri rahat bir şekilde bisiklet sürebilmenizi sağlamak amacı ile 150 lumen ışıklandırma sistemi sunulmaktadır. Tüm bilgileri yedekleyen cihaz, gün sonunda akıllı cihazınızı SpeedX isimli uygulaması ile performansınızı her gün bir sonraki ile karşılaştırma olanağı verecektir. Yapılan teknoloji incelemelerinde akıllı cihazlar için hazırlanan bu uygulamanın aynı zamanda bilgisayar ekranına yansıtılması da mümkün olmakta ve arayanları, mesajları cihaz üzerindeki bu ekran ile takip edebilirsiniz. 150 dolar fiyatı ile piyasalara çıkacak olan bu cihaz, 40 saat süreli pil ömrü sunmaktadır.

5 thoughts on “Bisiklet için gereken her şeyin toplandığı akıllı cihaz SpeedForce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir