Teknoloji

Android Uyumlu Microsoft Arrow Launcher

Nokia’nın ardından Android uyumlu Microsoft Arrow Launcher’de beta sürümünü tamamlayarak Google play’de yerini aldı. Birkaç zamandır kapalı beta sürümü ile test aşamaları yapılan uygulama, bu süreci sona erdirerek kullanıma sunulmuştur.

Arayüz olarak ücretsiz olarak sunulan uygulama, genel olarak kullanım amacına bakıldığında kullanıcılarının basit alışkanlıklarını kaydederek cihazların çok daha pratik bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Gelen teknoloji haberlerinde kullanıcıların en çok hangi uygulamaları daha yoğun bir şekilde kullandığını tespit ettiği görülmektedir. Genel olarak entegre hatırlatıcı bir yapıya sahip olan uygulama; son kullanılan uygulamaları Recent, başlığı altında özelleştiriyor. Ayrıca widget sunmakta hatta üçüncü parti ikon desteği vererek te özelleştirilebilmektedir.

Özel duvar kâğıtları seçebilir ve her sekmeyi kendinize özel hale getirebilirsiniz. Yapılan teknoloji incelemelerinde şimdilik sadece Çince ve İngilizce dil desteği görülmüştür. Android cihazlar Microsoft Arrow Launcher aratarak uygulamayı bulabilir ve ücretsiz bir şekilde cihazınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Microsoft yeni uygulamaları ile akıllı cihaz kullanımlarında çok daha pratik uygulamalar oluşturmakta ve kullanıcılar her defasında çok daha fazla konfor sahibi olmaktadır.

2 thoughts on “Android Uyumlu Microsoft Arrow Launcher

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir