Sponsor Yazılar

Evden eve nakliyatın güvenilir adresi

Firmamız sürekli değişen ve gelişen sektörde köklü ve yenilikçi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarımız kapsamında modern teknoloji ve çalışanlarımızın eğitimiyle sürekli olarak daha iyiyi hedeflemekteyiz.

Hizmetimiz kapsamında çalışanlarımızın ilgisi ve bilgisiyle size güven ve konforu bir arada sunmaktayız. Beylikdüzü kamyonet nakliyesistemli, güvenilir, düzenli, güler yüzlü, istekleriniz doğrultusunda çalışılan, en az sizin kadar özenle toplanıp, yerleştirilen bir nakliye hizmetidir.

Firmamız çeşitli sebeplerle taşınmak zorunda kaldığınız ya da tercih ettiğiniz mekana sıfır riskle yerleşmenize olanak sağlamaktadır. Firmamızla çalışmayı istediğinizi belirttiğiniz taktirde sözleşme hazırlanır.

Bulunduğunuz mekan ve taşınacağınız mekan arasındaki kriterler göz önünde tutulur. Bir ekspertiz yardımıyla sözleşme oluşturulur. Sözleşme için aşağıdaki maddeler önemlidir.

Beylikdüzü nakliye kamyonet firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de aranılan bir firmadır. İstediğiniz şehirde hizmet sunmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra tümmüşterilerimize ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz aynı özen ve düzenle taşındığınız eve yerleşim sağlanır. Tek kullanımlık poşetleme ile eşyalarınız özenle paketlenir. Özenle paketlenen eşyalarınız düzenli ve sistemli olarak geniş araçlarımıza yerleştirilir.

Sigortalı olarak taşınma işlemi başlar. Ardından yerleşeceği mekana gelince yine aynı özenli ve düzenli sistemle eşyalarınızın kurulumu sağlanıyor. Tıpkı bize emanet ettiğiniz şekilde. Sürekli olarak iş takip programımızı göz önünde bulunduruyoruz. İşimizi hasarsız olarak bitirmek ve arkamızda mutlu müşteriler bırakmak amacıyla her geçen gün daha da ileriye gitmeyi planlıyoruz. Bunun için deneyimli ekiplerimizle birlikte asansörlü taşıma yöntemini kullanıyoruz.

Çalışma deneyimlerimiz ile günden güne kendimizi geliştirmeyi amaçlamaktayız. Her zaman daha mükemmeli yapmak adına geniş araç filomuzu geliştiriyoruz. Şehir içi evden eve nakliyat ya da şehirler şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır.

Güvenilir ve hızlı ekiplerimiz eşyalarınızı en uygun ve en hızlı biçimde paketleyip taşıma işlemini gerçekleştirmeyi garanti eder. Fiyat kapsamında ise her zaman en ucuzu ve en kaliteliyi firmamız sunar. Firmamız en uygun fiyat garantisini vermektedir. Bu kapsamda yüksek kazançtan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir