sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Nasıl Yapılır

Lenova P70 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Lenova P70, piyasalar da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Şık tasarımı, mükemmel donanımı ve bir birinden ilginç özellikleriyle beraber, kullanıcılar bu modele gerçekten hayran kaldı. Akıllı telefonlar arasında yerini sağlam bir şekilde alan Lenova P70, piyasalarda yerini sağlam bir şekilde almaya devam ediyor.
Lenova 970 Modelinde “ Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” diye merak edenlerde var. Ekran görüntüsü almak gerçekten öneli. Ses Kısma ve Home tuşlarına yaklaşık 3 saniye kadar basılı tuttuğunuzda ekran görüntüsünü almış olursunuz. Bu özellik sayesinde, artık yeni resimler elde edecek, Sosyal ortamda gördüğünüz resimleri de anında alacaksınız.
Lenova P70 Modelinde yüksek performans özelliği yer alıyor. Daha güçlü donanıma sahip ve kaliteli bir model olma özelliğiyle beraber, işletim sisteminde ve ekran çözünürlüğünde de harika değişmeler yaşandı. Kullanıcılar markanın bu modelini oldukça çok sevdi. Lenova markasının son modeli harika bir ses getirdi. Ekran görüntüsünü alarak, sosyal medya da gördüğünüz resimleri ve bazı video özelliğine sahip resimleri de direkt olarak alma hakkına sahipsiniz. Lenova P70 modelinde, son zamanların en güncel ve ses getiren özellikleri de gerçekten üstün bir şekilde yer alıyor.

3 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın

körfez araç kiralama kazan evden eve nakliyat