sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Mobil Teknoloji Teknoloji

Lumia 830 Sahalara Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Bildiğiniz gibi Microsoft akıllı telefon sektörüne hızlı bir giriş yapmış ve beklediğini alamadığı için çekilmişti. En son olarak Lumia 830 modelini çıkartacağını duyurduktan sonra Microsoft telefon segment CEO’su Satya Nadella tarafından yeni modelin piyasaya çıkması engellenmişti. Fakat gene de üst seviye yeni amiral gemileri çıkartmaya devam edeceklerini söylemişti. Tabi bu durum birçok çevreden tepki almıştı ve Microsoft’un piyasadan çekileceği olarak algılanmıştı.

Fakat en son alınan haberlere göre “Sanaa” kod adına sahip olan Lumia 830 modelinin önümüzdeki yıl yani 2016 senesinde tekrar satışa çıkacağı düşünülüyor. Gelen haberlere göre bu model üzerinde yapılan çeşitli değişiklikler ile oldukça kaliteli bir yapıt ortaya çıkmış ve Microsoft bu sefer beklediğini bulacağını düşünüyor.

Windows Central’den gelen bilgilere göre ilk başta iptal edilen bu akıllı telefon modelinin yeniden tasarlandığı ve adeta “yeniden dirildiği” böylece tüketicilere çok daha kaliteli bir hizmet vereceği söyleniyor. Üstelik Windows 10’un piyasaya çıkmasıyla birlikte de insanlarda yeni bir işletim sistemiyle piyasaya çıkabileceği görüşü ön planda.

Windows işletim sistemi ve Windows çıkışlı akıllı telefon arayanlar için bu model oldukça iyi bir tercih olacak. Öyle ki uygun fiyatı ve özellikleri beklentileri karşılayacak. Henüz Microsoft’tan resmi bir açıklama yapılmış değil, fakat bu güne kadar görebileceğimiz belki de en iyi özelliklere sahip olacak Lumia 830, bizi ürkütecek bir fiyatla değil de herkesin sahip olabileceği bir fiyatla piyasaya çıkacak gibi duruyor.

2 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın

körfez araç kiralama kazan evden eve nakliyat