sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

İncelemeler

Sony Xperia Z6’da basınca duyarlı ekran yer alabilir

Teknoloji alanında gelen her yenilik bir sonraki adım hakkında fikirler vermektedir. Sony Xperia Z6 modeli ile ilgili ilk sızıntılar gelmekte ve buna ek olarak Sony Xperia Z6’da basınca duyarlı ekran yer alabilir, sızıntıları da şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. Z6 modelinin 2016 yılının ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor. Yeni dönem teknolojilerinde popülaritesi artan birkaç tane özellik bulunmaktadır. Bunlardan birincisi USB Type-C girişi olmaktadır. Oldukça popüler markalarda çok yakında bu özellikleri görecek gibiyiz.

Bu özelliğin yanında basınca duyarlı ekran özellikleri de Apple cihazları ile gündeme gelmekte idi ve daha sonrasında Huawei Mate S cw ZTE Axon mini modellerinde de gözlerden kaçmayan bir özellik olmaktadır. Fource Touch özelliği olarak dilimize yer edinen bu özellik Apple kullanımı ile 3D Touch teknolojisi olarak ta isimlendirilebilir. Gelen teknoloji haberlerine bakılacak olursa 2016 yılında pek çok üst düzey telefonda bu özelliği görebileceğiniz. Bu özelliğin kullanılmasına kesin gözü ile bakılan birkaç model bulunmakta ve bunların arasında Huawei mate 8 ve Samsung Galaxy S7 modelleri olmaktadır. Henüz resmi bir açıklama olmasa da Mobipicker sitesinde ortaya atılan Xperia Z6 ekranında da bu uygulama bekleniyor. Dokunuş hızına göre alt menülere geçebilme özelliğinin olabileceği gelen sızıntılar arasında şimdilik sadece iddia olarak yer alıyor.

Özellikle Apple son modeli olan İphone 6S modelinde yer verdiği 3D Touch özelliği çok fazla ses getirmişti. Ve gelecek trend bir özellik olarak pek çok modelde yer verilmesi bekleniyor. Yapılan teknoloji incelemelerinde oldukça beğenilen bir özellik olmasının yanında oldukça yeni bir teknoloji olarak piyasalarda yer alıyor. Sony bu yıl piyasada istediği satış başarısını yakalayamamış gibi görünüyor ve bu özelliğin kullanılması satışlara destek olabilmektedir.

8 thoughts on “Sony Xperia Z6’da basınca duyarlı ekran yer alabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir