İncelemeler

Sony 3LCD lazer Projectörü VPL-FHZ57 tanıttı

Sony’nin kamera alanında başarısı dünyaca tescillenmiş ürünleri olmakta ve 3LCD lazer ışıklı projectörü ile dünyada bir ilk olmayı başaran marka kendi başarısını bir üst seviyeye taşıyarak Sony 3LCD lazer Projectörü VPL-FHZ57 tanıttı. Lazer projeksiyon alanında bir ilk olmasının yanında oldukça yüksek bir kalitesi bulunan marka VPL-FHZ57 ile de 4100 lümenlik bir renk parlaklığı sunmaktadır. Şirketler, eğitim kurumları, medikal kuruluşlar hatta eğlence merkezlerinde tüm ortamlara çok pratik bir şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Yeni model pek çok yeni özellikle gelmekte ve WUXGA çözünürlüğü sayesinde farklı aydınlatma koşullarında parlak ve net sunumlar yapmaya olanak sağlamaktadır. Bunun yanında kenar karıştırma ve enerji tasarrufu sağlama ayarları bulunuyor. Yatay ve dikey lens kaydırma seçenekleri ve 20000 saate kadar hiç bakım gerektirmeden çalışabilen bu cihazları ister baş aşağı, isterseniz de yan yana yerleştirebilirsiniz. Tüm açılardan rahatça görüntü alabilen entegrasyon özelliği ile bu esnekliği sunmaktadır. Gelen teknoloji haberlerine göre Sony daha önce de kullandığı lazer ışık kaynağı teknolojisini bu yeni modelinde lamba tabanlı geleneksel kullanımlar yerine bakım gerektirmeyen lazer ışık tabanlı özellikler kullanmıştır. 20000 saatlik ışık kaynağı süresi ile zaman tasarrufu ile ekonomik kazançlar sağlanmakta ve bu sayede maliyetler de azaltılmış olacaktır.

Bu yeni modelde HDBase T kartı bulunuyor ve bağlantı işlemi bu sayede çok pratik bir hal alıyor. Yapılacak teknoloji incelemelerinde oldukça başarılı özellikler ortaya çıkarması beklenen ürün, daha az kablo kullandığı için hata risklerini azaltacaktır. Yapılan lansmanla C serisinin kurulum modellerine bir yenisi daha eklenmiş oldu. 5000 lümen parlaklık sunan VPL-CH370 ile geniş toplantılarda çok daha kolay kullanımlar oluşacak ve maliyet olarak çok daha fazla ekonomi sağlanmış olacaktır.

One thought on “Sony 3LCD lazer Projectörü VPL-FHZ57 tanıttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir