İncelemeler

LUMİA 950 VE LUMİA 950 XI’NIN FİYATLARINDA İNDİRİM

Ard arda çıkan teknoloji haberlerinde yeni akıllı cihazlar görünmekte ve teknoloji olağanca hızı iler ilerlemektedir. Bu alanda bir dünya devi olan Microsoft, Lumia 950 ve Lumia 950 XI’nın fiyatlarında indirime gitmekte ve Fransa’da bu indirimlerin uygulanacağı gelen haberlerde belirtilmektedir.

Birkaç ay öncesinden tüketicilerin beğenisine sunulan bu telefonlar, Fransa’da ön sipariş almaya başlamıştı. Gelen teknoloji haberlerinde bugünlerde bu iki model üzerinden indirimlerin yapıldığı belirtilmektedir. Lumia 950’ye fiyat olarak 599 Euro etiketi yapıştırılmıştı. Yapılan indirimlerde 562,6 Euro’ya indirildiği görülmekte; XI için ise 699 Euro olarak belirlenen fiyat 649 Euro olarak yenilenmiştir.

Yapılan teknoloji incelemelerinde telefonlar oldukça beğenilmiş olmakta idi ve ülkemizde satışa sunulacağı tarihin 2016 yılını bulması beklenmektedir. Ülkemizde satışa sunulacak olan fiyatlar ise henüz bir resmiyet kazanmamıştır. Cihazlarda sırası ile yüzde 6 ve yüzde oranlarında yapılan indirimlerin ön siparişleri artırması beklenmekte ve diğer cihazlarla olan rekabeti nasıl etkileyeceği de merak edilmektedir.

2 thoughts on “LUMİA 950 VE LUMİA 950 XI’NIN FİYATLARINDA İNDİRİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir