sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

İncelemeler

HYUNDAİ AKILLI TELEFONLARI İLE ARTIK TÜRKİYE PAZARINDA

 

            Bir otomobil firması olan Hyundai, akıllı telefonları ile de artık Türkiye pazarında rekabete başlayacak. Hyundai akıllı telefonları arasında Q5, Q5s, Q6 model seçenekleri bulunmakta ve yeni çıkaracakları modeli ile de piyasalara oldukça iddialı bir giriş yapacakları söylenebilir.

Satışa sunulacak ilk modellerdeki üst düzey özelliklerle adından çokça söz ettireceğe benzemektedir. 5.5 inç ekran, Mali- T720 grafik işlemci, 16 gb micro sd kart desteği, 3 gb ram ile orta giriş seviyelerinde kaliteli bir seçim olabilecek olan cihaz Android 5.1sürümü ile sunulacaktır. Gelen teknoloji haberlerinde 700 ile 900 tl arasında fiyatlandırılması beklendiği de bilinmektedir. Aynı fiyat aralığında pek çok telefonu bellek ve depolama özellikleri ile geçebileceği düşünülmektedir.

Mobil sektör içerisinde teknoloji incelemelerinde yakında görebileceğimiz bu cihazlara talep olup olmayacağı ise piyasaya çıkmadan cevap bulamayacak gibi görünmektedir. Performans olarak Snapdragon 615 benzeri bir yapıya sahip olacağı düşünülen cihazın kapasitif tuşları piyasa da kullanıcıların eleştirebilecekleri bir nokta olabilir ya da ekranı bölerek kullanmayı sevmeyen kullanıcılar için de artı bir özellik olabilecektir.

2 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın